×

Mężczyźni o tych czterech imionach podobno rozczarowują w łóżku kobiety

Mężczyźni o tych imionach są kiepscy w łóżku – jeśli szukasz idealnego kochanka, możesz się rozczarować! Chociaż takie zestawienia należy traktować z przymrużeniem oka, ponoć w każdej plotce jest ziarenko prawdy…

Egoizm i brak doświadczenia

Co sprawia, że uznajemy kogoś za kochanka idealnego?

Dla niektórych liczy się przede wszystkim nawiązanie duchowej więzi. Inni zwracają uwagę na technikę uprawiania seksu. Bo często zdarza się tak, że chociaż podczas randek para wydaje się idealnie dopasowana, w łóżku okazuje się, że niekoniecznie tak jest. Dlaczego?

Powodów jest wiele. Ale wśród nich najczęściej wymieniamy egoizm partnera, brak doświadczenia. Problem stanowią również nierealne oczekiwania partnerów i błędne wyobrażenie na temat tego, jaki powinien być „kochanek idealny”.

Chociaż dobieranie kochanka na podstawie jego imienia to oczywiście kiepski pomysł, może się okazać, że imiona mężczyzn mają spory związek z ich… łóżkowym temperamentem.

Mężczyźni o tych imionach są kiepscy w łóżku

Według stylzycia.radiozet.pl, tych mężczyzn lepiej unikać, jeśli nie chcemy się rozczarować…

  • Maciek: często posiada muskularne, sprawne ciało i jest wysportowany. I chociaż posiada również sporą wiedzę teoretyczną na temat tego, jak powinien wyglądać seks, niekoniecznie potrafi wcielić ją w życie. To dlatego, że Maćkowi brakuje wyczucia i nie potrafi zrozumieć kobiecych potrzeb. Zbyt wiele uwagi poświęca temu, by udowodnić samemu sobie, jak wiele potrafi.
  • Filip: w łóżku bywa prawdziwym egoistą, ale nie to stanowi największy problem… Bywa, że mężczyzna o tym imieniu jest na bakier z higieną, a to zdecydowanie nie działa jak afrodyzjak. Nieprzyjemny zapach i brud z pewnością pozostanie w pamięci kochanki na długo. Pytanie tylko, czy właśnie tak Filip chciałby być zapamiętany…
  • Jacek: jest oddany, szczery i kochający. Robi wszystko, żeby przychylić nieba kobiecie. Tyle że ma przy tym sporo kompleksów, a te natychmiast dają o sobie znać w sypialni
  • Wojtek: idąc do łóżka z kochankiem o tym imieniu, zabierasz ze sobą również jego kompleksy. To dlatego, że Wojtek nieustannie porównuje się do mężczyzn z Instagrama i skupia się na swoich wadach. A przecież nie od dziś wiadomo, że w mężczyźnie najbardziej seksi jest intelekt i pewność siebie.

Fotografie: pixnio.com

Może Cię zainteresować

zamknij