×

Mężczyzna zastał swoją żonę w dwuznacznej sytuacji z kolegą. W złości wyrwał mu jądro

Kobieta w złości może zrobić wiele nieprzewidywalnych rzeczy. Okazuje się, że z zazdrości płeć przeciwna, również jest zdolna do wszystkiego. Na własnej skórze przekonał się o tym mieszkaniec krakowskiej Nowej Huty.

Dobrzy znajomi

52-letni Piotr K. wraz ze swoją żoną zorganizowali spotkanie ze znajomym. Ze względu na to, że wszyscy dobrze się bawili impreza trwała do rana. Cała trójka piła alkohol i rozmawiała, w końcu około godziny 5:30 Piotr wyszedł się przewietrzyć i wyprowadzić psa. Gdy wrócił do domu zobaczył, że jego 53-letni kolega rozebrał się i położył do łóżka obok jego żony.

pixabay.com

Szokujące zachowanie znajomego

Zachowanie gościa rozwścieczyło mężczyznę, który wyganiał kolegę ze swojej sypialni. Kiedy nie chciał wyjść z łóżka, Piotr K. próbował go z niego ściągnąć siłą. Podczas szarpaniny złapał go za genitalia, przez co spowodował urwanie jednego z jąder. Poszkodowany był tak wstrząśnięty całą sytuacją, że uciekł. Zawiadomione przez atakującego mężczyznę jednostki policji i pogotowia udały się do mieszkania, gdzie znajdował się zakrwawiony Piotr K. Zespół Pogotowia Ratunkowego odnalazł również wyrwaną część ciała pokrzywdzonego 53-latka.

Według złożonych zeznań wynika, że mężczyzna był wzburzony sceną, którą zauważył, po powrocie do domu.Po całym zajściu postanowił jednak zawiadomić pogotowie, które udało się do mieszkania poszkodowanego. Obrażenia 53-latka zostały określone jako „lekki uszczerbek na zdrowiu”. Piotrowi K. za ten wystpek grozi 5 lat pozbawienia wolności. Być może zachowanie obu mężczyzn było spowodowane zbyt dużą ilością spożytego alkoholu, jednak to, czego dopuścił się Piotr, zaszokowało całą Polskę.

Czy Ty w złości byłbyś zdolny do takiego czyny?

Może Cię zainteresować

zamknij