×

Opalał się w ogrodzie. Nagle tuż obok niego spadło ciało mężczyzny

Do przerażającego zdarzenia doszło w Londynie, gdy jeden z mieszkańców opalał się w swoim ogrodzie i nagle tuż obok niego upadło ciało mężczyzny. Jak wynika z raportów, był to pasażer na gapę, który znajdował się w samolocie lecącym tuż nad posesją opalającego się mężczyzny.

Szybko policja dotarła do tego, że mężczyzna próbował nielegalnie przekroczyć granicę i schował się na podwoziu samolotu Kenya Airways KQ 100

Samolot wystartował z międzynarodowego lotniska Jomo Kenyatta w Nairob. Londyńska policja Metropolitan poinformowała w poniedziałek, że ofiara wypadła z kabiny podwozia, gdy samolot zbliżał się do londyńskiego lotniska Heathrow.

Mężczyzna, obok którego upadło ciało, nie krył ogromnych emocji. Dokładnie opisał policji, jak wyglądał człowiek, który chciał zacząć lepsze życie w nowym kraju…

Śledczy cały czas pracują nad tym, aby ustalić tożsamość mężczyzny, aby dotrzeć do jego najbliższych. Jak podaje policja, w odpowiednim czasie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. W miejscu podwozia odkryto torbę, wodę i trochę jedzenia, co sugerowało, że mężczyzna chciał się przygotować na 9-godzinną podróż.

Linia Kenya Airways wydała oświadczenie, w którym wyraziła ubolewanie z powodu śmierci mężczyzny

Polecane