×

Mężczyzna w lateksowym kostiumie! Terroryzuje mieszkańców wsi

Mężczyzna w lateksowym kostiumie zaczepia mieszkańców brytyjskich wsi położonych niedaleko Bristolu. Żart? Tym, którzy spotkali go na swojej drodze, zdecydowanie nie jest do śmiechu. To było najbardziej przerażające doświadczenie w moim życiu – mówi 19-letnia dziewczyna, która spotkała napastnika 26 czerwca.

Mężczyzna w lateksowym kostiumie

W 2019 r. brytyjskie media opisywały historię 20-letniej mieszkanki Claverham. Podczas spaceru kobieta dostrzegła tajemniczą postać, biegnącą w jej stronę. A że w ręku trzymała telefon, zrobiła zdjęcie, na którym uwieczniła mężczyznę w lateksowym kostiumie.

Zbliżał się do mnie, dotykając swojego krocza, chrząkał i ciężko dyszał. Gdy próbowałam zrobić krok do tyłu, znalazł się tuż przed moją twarzą i wystawił nogę do przodu. Starałam się szybko ocenić sytuację

– opowiadała rozemocjonowana.

Gdy 20-latka nagłośniła swoją historię, okazało się, że jest więcej osób, które spotkały tajemniczą postać. Poszkodowani zgłaszali się na policję.

Nie mamy wątpliwości co do motywu tych zdarzeń, jest jasne, że osoba odpowiedzialna za nie celowo próbuje wzbudzić niepokój wśród kobiet i mężczyzn, do których się zbliża

– mówił jeden z funkcjonariuszy.

Co prawda policjanci wytypowali dwóch podejrzanych i zatrzymali ich, ale żadnemu nie postawiono zarzutów. Lokalni mieszkańcy obawiali się, że mężczyzna w lateksie wróci. Mieli rację.

Wielki powrót

26 czerwca tego roku mężczyzna ponownie zaatakował. Widziano go we wsiach Claverham i Yatton. Tym razem zaczepił 19-letnią Kierę Elston i jej chłopaka.

To było najbardziej przerażające doświadczenie w moim życiu. Mam w głowie obraz, jak idzie w moją stronę i się na mnie gapi. Aż strach pomyśleć, co by się stało, gdybym była sama. Nadal jestem tym bardzo wstrząśnięta

– relacjonuje przerażona dziewczyna w rozmowie z „The Sun”.

Na razie nie wiadomo, czy to ten sam mężczyzna, który terroryzował Brytyjczyków kilka lat temu, czy też ktoś, kto zainspirował się tamtą historią. Policja szuka mężczyzny w lateksie, ale póki co poszukiwania nie przyniosły rezultatów.

Fotografie: Twitter.com (miniatura wpisu),
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij