×

Metamorfoza żony Michała Wiśniewskiego. Pola zmieniła się nie do poznania

Metamorfoza żony Michała Wiśniewskiego wprawia w zdumienie. Tuż przed porodem Pola Wiśniewska postanowiła całkowicie zmienić swój wizerunek. W tym celu udała się do miejsca uwielbianego przez poprzednie żony lidera Ich Troje.

Wszystkie żony Michała Wiśniewskiego

Piosenkarz grupy Ich Troje od lat nie przestaje wzbudzać zainteresowania mediów. Znacznie więcej mówi się jednak o jego życiu osobistym niż o sukcesach zawodowych. Michał Wiśniewski ma już za sobą cztery nieudane małżeństwa. Ostatni związek z Dominiką Tajner zakończył się w atmosferze skandalu, gdy celebrytka ujawniła, że Wiśniewski nie wspierał jej w walce z depresją. Pomimo miłosnych niepowodzeń, piosenkarz nie zaprzestał poszukiwań prawdziwej miłości. W kwietniu tego roku Michał Wiśniewski poślubił poznaną na Tinderze Polę. Zarówno muzyk jak i jego wybranka posiadają już czworo dzieci z poprzednich związków. Obecnie spodziewają się piątego potomka o czym niedawno artysta informował na swoim instagramowym profilu.

Piosenkarz dość długo zwlekał z pokazaniem światu swojej ukochanej. Dopiero w dniu wyborów prezydenckich zdecydował się opublikować na Instagramie ich wspólne zdjęcie. Ze względu na maseczki ochronne nie było możliwości, aby dokładnie przyjrzeć się twarzy Poli.

Metamorfoza żony Michała Wiśniewskiego

Pola Wiśniewska już niebawem urodzi swoje piąte dziecko, ale zaawansowana ciąża nie przeszkadza jej w tym, aby dbać o swój wygląd. Żona piosenkarza wybrała się do salonu fryzjerskiego Kajetana Góry, zaprzyjaźnionego fryzjera rodziny Wiśniewskich, który jest prawdziwym artystą włosów. W przeszłości czesał także byłe żony Michała Wiśniewskiego oraz jego dzieci. Z usług fryzjera korzystały: Mandaryna, Anna Świątczak, Dominika Tajner oraz Fabienne i Etiennette.

Obecna żona lidera Ich Troje zdecydowała się na odważną koloryzację włosów. Kajetan Góra opublikował na swoim Instastory zdjęcia pokazujące metamorfozę Poli Wiśniewskiej. Jaśniejszy odcień włosów i lekkie podcięcie zmieniły jej fryzurę nie do poznania. Kajetan Góra napisał w opisie fotografii:

Zacząłem od czerwieni, a skończyłem na nowym kolorze pewnej damy. Nie ma osoby z otoczenia tego rodu, która by nie nosiła moich barw na głowie.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij