×

Tomasz Sekielski przeszedł spektakularną metamorfozę. Schudł ponad 70 kg!

Dziennikarz jeszcze rok temu zmagał się ze sporą nadwagą. Postanowił jednak zadbać o siebie, a ostatnio pochwalił się swoimi efektami w Internecie. Metamorfoza Sekielskiego wywołała zachwyt wśród jego fanów.

Sławny dziennikarz

Tomasz Sekielski od prawie dwóch dekad pracuje jako dziennikarz, który nie boi się trudnych wyzwań. Jego dokument o pedofilii w Kościele „Tylko nie mów nikomu” wstrząsnął całą Polską i odbił się szerokim echem w mediach. Dziennikarz postanowił więc nakręcić kontynuację – „Zabawa w chowanego”, która również wywołała sporo kontrowersji.

Sekielski w sierpniu 2019 roku przeszedł operację zmniejszenia żołądka. W tamtym okresie Sekielski ważył 185 kilogramów, ponieważ (jak sam przyznał) często zajadał stres. Otyłość w końcu stała się poważnym zagrożeniem dla jego zdrowia. Tomasz Sekielski opowiedział o operacji w programie „Dzień Dobry TVN”.

Od tamtego czasu mężczyzna postanowił porządnie wziąć się za siebie, a efektami podzielił się w mediach społecznościowych.

Metamorfoza Sekielskiego

Dziennikarz przeszedł na dietę i zmienił tryb życia. Dzięki temu w ciągu roku schudł ponad 70 kilogramów. Sekielski jednak nie odpuszcza i dalej trzyma się diety. Ostatnio na Instagramie pokazał stare spodnie, które nosił przed swoją spektakularną metamorfozą.

Żona kazała zrobić porządek w szafie. #porządki #dobrazmiana #wyzwaniasekielskiego #12wyzwansekielskiego #jestmoc

– podpisał zdjęcie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Tomasz Sekielski (@tomaszsekielski)

Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. Wpis błyskawicznie zdobył tysiące polubień, a pod postem zaroiło się od gratulacji zachwyconych fanów:

Panie Tomaszu, mówiąc kolokwialnie: Ale ciacho!

Tomek… Coś wspaniałego! Masz tę moc chłopie!

Kurcze, ale efekty… chylę czoło za wytrwałość

To portki dla dwojga

My również jesteśmy pod wrażeniem spektakularnej metamorfozy Sekielskiego!

Źródła: www.fakt.pl, www.plotek.pl, film.wp.pl, natemat.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij