×

Znany polski raper wyglądał kiedyś o wiele grzeczniej. Nie miał tatuaży i nosił okulary

Wizerunek i styl polskich raperów jest ściśle powiązany z ich muzyką i nie zmienia się od lat. Nie bez powodu więc zdecydowanej większości kojarzy się z szerokimi spodniami, bluzą z kapturem i przede wszystkim łysą lub krótko ostrzyżoną głową. Kiedy jednak spojrzymy na stare zdjęcia raperów, często bywa tak, że wyglądali zupełnie inaczej, a czasami są po prostu nie do poznania. Na szczególną uwagę w tym przypadku zasługuje metamorfoza Quebo, a właściwe Kuby Grabowskiego – polskiego rapera, piosenkarza i autora tekstów. I choć artysta przeszedł niebywałą przemianę, poszedł w zupełnie innym kierunku niż pozostali. Dzisiaj w niczym nie przypomina siebie sprzed lat!

Wybitny raper

Quebonafide to jeden z najbardziej znanych raperów w Polsce. Artysta na scenie hip-hopowej aktywny jest już od 2008 roku. Jego pierwsza płyta pt. „Ezoteryka” dotarła na pierwsze miejsce listy przebojów i zdobyła status platynowej płyty. Na tym jednak nie koniec sukcesów gwiazdy. Drugi album Kuby pt. „Egzotyka”, który miał swoją premierę w 2017 roku, był najlepiej sprzedającym się albumem poprzedniego roku w naszym kraju. Teraz ponownie zrobiło się o nim głośno, jednak tym razem dzięki jego niesamowitej metamorfozie.

Metamorfoza

Kilka dni temu do sieci wyciekło zdjęcie młodego Quebonafide, które zostało zestawione z jego aktualną fotografią. Dacie wiarę, że to jedna i ta sama osoba? Złote zęby, tatuaże i kolorowe włosy… A kiedyś? Chłopak w okularach, który bardziej przypominał „typowego informatyka” niż kogoś, kto miałby występować na scenie przed ogromną publicznością. No cóż, trzeba przyznać, że raper diametralnie zmienił wygląd i zadbał o każdy szczegół swojego wizerunku.

Jak oceniacie efekty jego metamorfozy?

Polecane

Może Cię zainteresować