×

Karolina Szostak zrzuciła 30 kilogramów. Swoją metamorfozą chwali się podczas wakacji

Karolina Szostak znana jest szerszej publiczności jako dziennikarka sportowa, która słynęła z pełniejszych kształtów. Dzięki swojemu profesjonalnemu podejściu do wykonywanych obowiązków, urodzie i sylwetce przyciągała przed telewizory rzesze fanów. I choć na brak kobiecych kształtów i powodzenie w męskiej części społeczeństwa prezenterka narzekać nie mogła, w końcu zdecydowała, że będzie lepiej, jeśli pozbędzie się dodatkowych kilogramów. Efekt jej metamorfozy przechodzi najśmielsze oczekiwania.

Szostak zrzuciła… 30 kilogramów!

Szostak zdecydowała się na dietę i odchudzanie według metody dr Dąbrowskiej, z której jest bardzo zadowolona. Twierdzi, że to dzięki niej była w stanie nie tylko doprowadzić do dotychczasowych efektów, ale także je utrzymać. Dziennikarka sportowa zrzuciła tym sposobem w sumie 30 kilogramów!

Efekty metamorfozy

Efekty metamorfozy możemy podziwiać chociażby na Instagramie Karoliny, gdzie prezentuje się naprawdę wyśmienicie. To tam znajdziemy m.in. zdjęcia z urlopu, na który wybrała się w tym roku do Francji, gdzie rozkoszuje się błogim lenistwem – opala się na plaży, popija kawę w francuskich kawiarniach czy bawi w restauracjach przy plaży. Patrząc na zamieszczane przez dziennikarkę fotografie, można jednoznacznie stwierdzić, że jeszcze chętniej podkreśla swoje nogi i dekolt dzięki mocno wyciętym sukienkom.

Na jej profilu nie zabrakło również zdjęcia w stroju kąpielowym!

Co sądzisz o metamorfozie Szostak?

Polecane

Może Cię zainteresować