×

Pamiętacie Jolę Rutowicz z „Big Brothera”? Dziś jest nie do poznania!

Metamorfoza Joli Rutowicz zahaczyła również o nos, na punkcie którego od dawna miała kompleksy. Operacja sprawiła, że  Jolanta mało już przypomina dawną siebie.

Burzliwa krótka kariera

Jolanta Rutowicz jak burza przemknęła przez polski show biznes. Wprawdzie od zwycięstwa w 4. edycji Big Brothera 13 lat temu nie zabłysnęła niczym szczególnym, ale udało jej się wkręcić do programu Gwiazdy tańczą na lodzie oraz rozpętać medialną aferę wokół  pluszowego jednorożca, który rzekomo został porwany, a następnie odbity przez Marcina Najmana.

Szczytowym okresem kariery Rutowicz był emitowany w TV4 reality show z elementami serialu komediowego J&J, czyli Jola i Jarek. Rutowicz wystąpiła w nim z Jarosławem Jakimowiczem. Wtedy oboje byli uważani za uosobienie obciachu i trudno orzec, czy to z czasem minęło…

Metamorfoza Jol Rutowicz
Instagram

Metamorfoza Joli Rutowicz

W 2009, ku wielkiej uldze większości Polaków, Jolanta wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Chwaliła się, że robi tam karierę w modelingu, ale te informacje jakoś nie doczekały się potwierdzenia.

Rok temu Jolanta wpadła do Polski dosłownie na chwilę, by wymienić sobie nos. Trwająca 3 godziny operacja została sfilmowana i wyemitowana w Telewizji Warszawa. Jak można się domyślać, w zamian za ofiarną promocję kliniki, Jola mogła liczyć na duży rabat.

Jola Rutowicz
Facebook
Rutowicz zoperowała sobie nos
Facebook

Rutowicz z nowym nosem i przefarbowanymi na jasny blond włosami mało już przypomina dawną siebie. Jej wizerunek nadal jest dość ostentacyjny, ale przynajmniej zrezygnowała z kilometrowych tipsów i lateksowych wdzianek. Zresztą na Florydzie byłoby jej w nich za gorąco.

Podoba Wam się w nowym wydaniu?

metamorfoza Joli Rutowicz
Instagram
metamorfoza Joli Rutowicz
Instagram
metamorfoza Joli Rutowicz
Instagram
Źródła: www.o2.pl, www.plotek.pl, www.kozaczek.pl

Może Cię zainteresować

zamknij