×

Jolanta Kwaśniewska już tak nie wygląda. „Prezydentowa odmłodniała o dekadę!”

Metamorfoza Jolanty Kwaśniewskiej zachwyciła jej fanów. Ich zdaniem nowa stylizacja mocno odmłodziła byłą pierwszą damę. Jak teraz wygląda?

Ulubiona pierwsza dama Polaków

Jolanta Kwaśniewska pozostaje, według badań opinii publicznej, jedną z najbardziej lubianych pierwszych dam RP. Jej znak rozpoznawczy to doskonale skrojone garsonki oraz perfekcyjnie ułożone włosy. Wiele Polek do dzisiaj naśladuje fryzury i stylizacje Kwaśniewskiej.

Po zakończeniu dwuletniej prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego, jego żona została gwiazdą telewizji. W TVN Style prowadziła magazyn „Lekcja stylu”, w którym uczyła Polaków zasad savoir-vivre’u, m.in. jak kulturalnie zjeść ptysia.

Ostatnio Jolanta Kwaśniewska zdecydowała się na pewną metamorfozę. Jej efekty możemy zobaczyć na zdjęciu, które w sieci opublikowała wokalistka Kayah.

Metamorfoza Jolanty Kwaśniewskiej
Twitter

Metamorfoza Jolanty Kwaśniewskiej

Była pierwsza dama nadal jest aktywna zawodowo (ostatnio w dosadnych słowach Kwaśniewska wypowiedziała się o pensji prezydentowej), lecz w telewizji występuje rzadko i stroni od mediów społecznościowych. Dwa dni temu gościła jednak w audycji „Tu i teraz”, którą prowadziła Kayah.

Dziś ze mną osoba szczególna, która zawsze mi imponowała i imponować nie przestanie! Panie i Panowie z największą przyjemnością zaprosiłam Panią Prezydentową – Jolantę Kwaśniewską – której porozumienie bez barier nie jest obce.

– napisała wokalistka pod zdjęciem z Jolantą Kwaśniewską.

Żona Aleksandra Kwaśniewskiego zaskoczyła słuchaczy nowym wyglądem. Okazuje się, że kobieta zmieniła fryzurę i postawiła na nowy kolor włosów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kayah (@kayah_official)

Fani byli pod ogromnym wrażeniem metamorfozy Jolanty Kwaśniewskiej. W komentarzach posypały się liczne słowa zachwytu:

Muszę przyznać, że pani prezydentowa w tej fryzurze odmłodniała o dekadę! Wygląda pięknie. Wciąż niedościgniona mistrzyni stylu.

Pani Jolu, jaki piękny kolor włosów! Super pani wygląda!

Styl, klasa, piękna dusza i wielkie serce.

Pani Jolanta dla mnie pierwsza i ostatnia i jedyna taka dama. Pięknie panie wyglądacie.

A wam jak się podoba odmieniona była pierwsza dama?

Źródła: plejada.pl, www.radiozet.pl, www.fakt.pl
Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij