×

Joanna Jędrzejczyk nie do poznania. W pełnym makijażu i seksownej sukience

Metamorfoza Joanny Jędrzejczyk. Zawodniczka sztuk walki postanowiła diametralnie odmienić swój wygląd. Sportsmenka odzyskała kobiecość i dziś wygląda jak milion dolarów. Jej najnowsze zdjęcia są oszałamiające!

Nadszedł czas na zmianę

Na przestrzeni minionych miesięcy w życiu Joanny Jędrzejczyk zaszło sporo zmian. Zawodniczka boksu oraz mieszanych sztuk walki została jurorką w jednym z programów tanecznych TVP. W związku z tym, kobieta musiała zacząć bardziej dbać o swój wygląd. Na jej Instagramie coraz częściej pojawiały się fotografie, na których było widać jak bardzo się zmieniła. Teraz Joanna Jędrzejczyk chętniej niż dawniej wykonuje makijaż i sięga po odważne sukienki z dekoltem. 

Gwiazda, która zasłynęła jako zawodniczka MMA, po sukcesach w sztukach walki, postanowiła spróbować także innych sposobów rozwoju kariery. W związku z tym, dołączyła do obsady programu tanecznego „Dance Dance Dance” w TVP. Niektórzy fani są zachwyceni tymi zmianami, czemu dają wyraz w komentarzach. Inni jednak, krytykują Jędrzejczyk, uważając że powinna skupić się na sporcie. Niezależnie od opinii internautów, gwiazda nie rezygnuje z realizacji swoich marzeń i planów.

Metamorfoza Joanny Jędrzejczyk

W przeszłości wygląd był czymś, co niespecjalnie interesowało Joannę Jędrzejczyk. Sportsmenka nie zastanawiała się nad tym, jakie ma uczesanie oraz czy zrobiła makijaż. Jednakże okoliczności, w których znalazła się za sprawą programu „Dance Dance Dance” sprawiły, że musiała nieco zmienić własne nawyki. Gwiazda bardzo cieszy się z tego, że zaczęła się ubierać bardziej kobieco i chętnie dzieli się z fanami zdjęciami, pokazującymi jej przemianę.

Na fotografiach Jędrzejczyk wygląda bardzo promiennie i witalnie. Okazuje się, że to nie tylko jej zasługa. Za metamorfozę zawodniczki odpowiadają aż trzy dodatkowe osoby. Jej fryzurę stworzyła pani Agnieszka, makijaż pani Maja, a stylizację druga pani Maja. Bez wątpienia przemiana Joanny Jędrzejczyk będzie inspiracją dla wszystkich kobiet, które chciałyby coś zmienić w swoim wyglądzie.

O tym, że na przemianę nigdy nie jest za późno przekonał się bezdomny. Po ogoleniu i strzyżeniu mężczyzna stał się innym człowiekiem.

Kolejne walki

Metamorfoza wcale nie oznacza jednak, że Jędrzejczyk zamierza zrezygnować z kariery sportowej. Niedawno sportsmenka napisała na Instagramie, że już planuje kolejny występ w amerykańskiej organizacji.

Ponownie wyruszam w podróż. Została mi już tylko do spakowania książka i rękawice. Ostatnie dwa dni to jakaś masakra. Nie wyrabiam na zakrętach, ale za to ile się dzieje. Planuje nawet kolejną walkę. Na razie na spokojnie, ale już się plan tworzy.

Pochodząca z Olsztyna Jędrzejczyk już wiele razy mówiła, że następny pojedynek pragnie stoczyć przy udziale publiczności. Niestety trwająca pandemia koronawirusa, uniemożliwiła jej realizację zamierzeń. Co więcej, zawodniczka przypomina, że nie zamierza przyjmować ofert walki, o ile stawką nie jest tytuł. 

Fotografie: Instagram, YouTube

Polecane

Może Cię zainteresować