×

Metamorfoza Jacka Wójcika podzieliła fanów. Zaskoczył ich nowym wizerunkiem

Takiego Jacka Wójcika jeszcze nie widzieliśmy. Bohater programu stacji TTV „Królowe życia” postanowił zmienić swój wizerunek, czym pochwalił się internautom. Trzeba przyznać, że postawił na dość odważne połączenie w swojej stylizacji. Metamorfoza Jacka Wójcika nie wszystkim przypadła do gustu.

Metamorfoza Jacka Wójcika

Jacek Wójcik dał się poznać widzom programu „Królowe życia” jako osoba z poczuciem humoru i dużym dystansem do siebie. Nic dziwnego, że pokochały go tysiące Polaków.

Teraz zrobiło się o nim głośno za sprawą niecodziennej metamorfozy.

Jacek przyzwyczaił nas do swojej stylizacji, na którą składa się koszula i dżinsy. Ostatnio postanowił zmienić swój wizerunek i zaprezentował się widzom w nietypowym wydaniu. W opisie do zdjęcia zapytał fanów o zdanie na temat nowej stylizacji – czarnego, sportowego (z wyjątkiem butów) stroju.

Napiszecie czy dobrze mi w takim dresiewie?😘💪

Na odpowiedzi nie musiał długo czekać. Opublikowane przez niego zdjęcie błyskawicznie zalała fala komentarzy internautów. Nie wszystkie były pozytywne. Pośród licznych komplementów znalazły się też słowa krytyki. Szczególne wątpliwości wzbudziły buty Wójcika, które zdaniem internautów nie pasują do reszty stylizacji.

Ładnemu we wszystkim Ładnie .🔥 Ekstra Panie Jacku😍

Pasuje pasuje..tylko buty inne dobrać

Bardzo dobrze tylko lacze do wymiany

Bardzo dobrze w tym dresiku. Tylko obuwie to koniecznie na sportowe – bo te to do garnituru !👏

Jest git tylko adidaski jakieś eleganckie do tego 🔥

Dres spoko ale nie te buty

„Królowe życia”

„Królowe życia”to program, który jest emitowany na antenie TTV od 19 grudnia 2014 r. Serial dokumentalny w bardzo krótkim czasie zyskał rzeszę fanów wśród polskich widzów.

Program ukazuje codzienne życie barwnych i przebojowych bohaterów. Bohaterów, którzy odnieśli sukces w swoim środowisku i żyją na bogato na swoich warunkach, według własnych przekonań i swojego scenariusza (stąd też nazwa programu). Widzowie mogą oglądać prywatne życie, miłosne perypetie bohaterów i ich przyjaciół, a także śledzić ich sukcesy czy wpadki.

Źródła: zycie.news, www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować