×

Zapuścił brodę i zrzucił zbędne kilogramy. Ta metamorfoza zmieniła jego życie

Wiele kobiet twierdzi, że mężczyźni z brodą są bardziej męscy, tajemniczy, modniejsi i dzięki niej wyglądają na inteligentniejszych. Nie ma się więc co dziwić, że coraz więcej panów się na nią decyduje. O tym, że broda potrafi diametralnie zmienić wygląd mężczyzny, przekonał się Brytyjczyk Gwilyma Pugha, który nie tylko zdecydował się na zapuszczenie zarostu, ale także zrzucenie zbędnych kilogramów. Jego metamorfoza zasługuje na medal! Aż ciężko uwierzyć, że to ten sam mężczyzna.

Siedzący tryb życia negatywnie odbił się na zdrowiu mężczyzny

Kiedy Pugh miał zaledwie 21 lat, założył w swoim mieszkaniu, a dokładniej w swojej sypialni firmę ubezpieczeniową. Mimo nietypowego pomysłu, firma odniosła spory sukces i młody przedsiębiorca dorobił się sporych pieniędzy. Niestety, długie godziny pracy i siedzący tryb życia odbił się na zdrowiu Brytyjczyka. Taka kolej rzeczy doprowadziła do pogarszającej się kontuzji kolana i sporej nadwagi. Gwilym w pewnym momencie ważył 127 kilogramów.

W tym czasie miałem sporą nadwagę, pracując 12 godzin dziennie, dodatkowo miałem kontuzję, co oznaczało, że nie mogłem w ogóle trenować… Firma dobrze sobie radziła, ale zdecydowałem, że muszę uporządkować swoje życie i chcę znów być zdrowy – wspomina 33-letni dziś mężczyzna

Powstanie zespołu muzycznego

Doskonale wiedział, że nie ma czasu do stracenia. Chciał zmienić swoje życie o 180 stopni, dlatego mniej więcej w tym samym czasie założył wraz ze znajomymi zespół folkowy. Muzyka od zawsze była jego pasją, dlatego pomysł mężczyzny wydawał się być zrozumiały. Na tym jednak nie koniec…

Gitarzysta musi mieć brodę

Znajomy fryzjer Brytyjczyka doradził mu zmianę wyglądu. Powód? Otóż uważał, że każdy gitarzysta w zespole powinien mieć brodę. Gwilym posłuchał i zrobił tak, jak powiedział – zapuścił zarost.

Sukcesy mężczyzny

To, co się wtedy zadziało, nie śniło mu się nawet w najpiękniejszych snach - Pugh rozwinął karierę jako model. Jego Instagrama z każdym dniem śledziło coraz więcej osób, co w końcu doprowadziło do tego, że podpisał kontrakt z najlepszą londyńską agencją o nazwie AMCK Models, a jego broda znalazła się w książce 100 Beards (100 bród). Jakby tego było mało, mężczyzna został także ambasadorem marki odzieżowej jednego z najpopularniejszych, byłych piłkarzy świata, Davida Beckhama.

Metamorfoza na medal

Nie da się ukryć, że przemiana Brytyjczyka jest niesamowita. Jak widać czasami niewielkie zmiany wystarczą, aby zmienić życie człowieka o 180 stopni. Zmienić życie człowieka na lepsze.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Gwilym C Pugh (@gwilymcpugh)

Tagi: broda | wygląd | zarost

Polecane

Może Cię zainteresować

dziecko wyśmiewane za wygląd
druga twarz odmienila corke