×

Metamorfoza Edzi z „Królowych życia”. „Kto panią tak oszpecił?”

Pochwaliła się lokami i… nasłuchała się krytycznych uwag. Metamorfoza Edzi z „Królowych życia”, dyplomatycznie mówiąc, nie wzbudziła wśród internautów zbyt dużego entuzjazmu. „Kto panią tak oszpecił?” – pyta jedna z internautek.

„99 – gra o wszystko”

Ci, którzy stęsknili się za Edytą Nowak-Nawarą i jej przyjaciółką Dagmarą Kaźmierską, mogą odetchnąć z ulgą. TTV z okazji 10-lecia nadawania na początku przyszłego roku do ramówki wprowadzi nowy teleturniej „99 – gra o wszystko”. W pierwszej edycji, która pojawi się na ekranach już w styczniu i w lutym, wezmą udział celebryci, m.in. bohaterowie takich programów, jak „Gogglebox. Przed telewizorem”, „Królowe życia”, „Ostre cięcie” czy „Down the road”. W tym gronie nie może zabraknąć uwielbianego przez widzów tercetu – Dagmary Kaźmerskiej, Jacka Wójcika i Edzi, czyli Edyty Nowak-Nawary.

Uczestnicy będą mogli się wykazać w różnych konkurencjach, a odpadnie ta osoba, która jako ostatnia wykona dane zadanie. Po edycji, w której wezmą udział celebryci, swoich sił w teleturnieju będą mogli spróbować wyłonieni w castingach uczestnicy.

Metamorfoza Edzi z „Królowych życia”

Nie wiadomo, czy nowy wizerunek Edzi ma coś wspólnego z udziałem w teleturnieju. Jak wiadomo, kobieta zmienną jest. Edyta postanowiła pokazać się swoim fanom w nowej odsłonie. Opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym zaprezentowała się z lokami. A gdyby ktoś był mniej spostrzegawczy i miał wątpliwości, o jakie zmiany w wyglądzie chodzi, Edzia opatrzyła zdjęcie hashtagiem „loki”.

Dobry wieczór w chłodny wieczór. W drodze powrotnej z Krakowa obowiązkowe odwiedziny od mojego wspaniałego fryzjera Łukaszka oraz mojej Iwonki

– napisała.

Ale reklama fryzjerskich usług nie była zbyt udana. Co prawda pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy, nie zabrakło jednak i mocno krytycznych uwag.

Bez loków ładniej, młodziej.
Okropne te loki, a już nie mówię o twarzy, ustach niekształtnych. Kto Panią tak oszpecił?
Wcześniej wyglądałaś lepiej, wolałam Cię bardziej naturalną, niż teraz napompowaną, ale każdy robi to, co lubi

– czytamy w komentarzach.

Niektórzy potrafią być okrutni… Naszym zdaniem pani Edycie w lokach bardzo do twarzy!

Fotografie:

Może Cię zainteresować

zamknij