×

Dorota Szelągowska zmieniła fryzurę. „Kiedy idziesz do fryzjera 20 kroków od biura”

Dorota Szelągowska zdobyła sobie sympatię widzów dzięki programowi „Domowe rewolucje”, w którym to pomaga urządzać i wykańczać mieszkania polskim rodzinom. Uwielbia swoją pracę, a w przeprowadzane metamorfozy wkłada zawsze całe serce. Tym razem przyszedł jednak czas na jej przemianę. Gwiazda TVN raczej nie eksperymentowała do tej pory zbyt wiele ze swoim wyglądem.  Niewielka metamorfoza Doroty Szelągowskiej miała miejsce kilka miesięcy temu, kiedy to obcięła włosy na krótko. Zrobiła to jednak nie bez powodu. Zmusiła ją do tego wcześniejsza wizyta, na której to fryzjer spalił jej włosy. Nie miała więc wyjścia.

Metamorfoza Doroty Szelągowskiej

Kolejna przemiana Doroty Szelągowskiej nie była już wymuszona. Gwiazda pochwaliła się nowymi włosami. Jak wynika z opisu, jest z nich bardzo zadowolona.

Kiedy idziesz do fryzjera 20 kroków od biura – sąsiada, a tam robią Ci kolor IDEALNY. To się nazywa dobry początek weekendu – napisała w poście Szelągowska

Reakcje fanów

Nie tylko Dorota Szelągowska była zachwycona swoją przemianą, ale również internauci. Wielu z nich zwróciło uwagę nie tylko na nowy kolor, ale także długość włosów po metamorfozie.

No właśnie miałam pisać, że już takie długie. Szok. Piękne

Kolor piękny, ale też włosy odrosły! Zdecydowanie lepiej w dłuższych

Pani Dorotko, jakie już długie włoski, mi to jakoś zapuszczanie nie wychodzi

Pani Doroto! Wygląda Pani rewelacyjnie, a na tym zdjęciu bardzo podobna jest Pani do swojej Mamy – czytamy

No cóż, ciężko się z tym nie zgodzić. Prawda, że wygląda rewelacyjnie?

Polecane

Może Cię zainteresować