×

Niesamowita metamorfoza bezdomnego! Mężczyzna zmienił się nie do poznania

Mieszkający od lat na ulicach Stambułu bezdomny nie ma łatwego życia. Na szczęście trafił na wyjątkowo pomocnego człowieka, który wspiera go jak tylko może. Ostatnio zaoferował mu niezwykłą metamorfozę. Efekt jest powalający.

Metamorfoza bezdomnego mężczyzny

Hayri to pochodzący z Turcji bezdomny, który pomimo trudnej sytuacji życiowej nie stracił pogody ducha. Dzięki uprzejmości znajomego, prowadzącego w Stambule popularny salon fryzjerski, może liczyć na pomoc w postaci darmowej kawy, herbaty czy nawet posiłku. Niekiedy dostaje także drobne pieniądze.

Mężczyzna nie mógł się spodziewać, że tym razem fryzjer zaoferuje mu coś więcej niż jedzenie i pieniądze. Właściciel barbershopu Anil Cakmak nie ma nic przeciwko temu, że bezdomny odwiedza jego zakład. Postanowił nawet zrobić coś więcej dla żyjącego na ulicy Hayri’ego i zaproponował, że podda go niezwykłej metamorfozie.

Barber obciął mu brodę, włosy i kupił nowe ubrania. Przemiana mężczyzny robi ogromne wrażenie i daje nadzieję na lepszą przyszłość bezdomnego.

Wideo bije rekordy popularności

Metamorfoza Hayri’ego została uwieczniona na filmiku, który w sieci szybko stał się bardzo popularny. Obejrzało go już ponad 6,4 milionów widzów.

Trudno uwierzyć, że na początku bezdomny nie chciał się zgodzić na zmiany. Teraz wygląda fantastycznie, a w tłumie nie sposób go odróżnić od osób wiodących normalne życie. Anil Cakmak zapewnia, że Hayri może zawsze liczyć na wsparcie z jego strony i bez wahania odwiedzać salon.

Trzymamy kciuki, aby dzięki przemianie, którą przeszedł Hayri, również jego życie zmieniło się na lepsze i znalazł pracę, która pomoże mu wyjść z bezdomności

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube.com

Polecane

Może Cię zainteresować