×

Metamorfoza Apoloniusza Tajnera robi wrażenie! Odmłodniał i sporo schudł

Metamorfoza Apoloniusza Tajnera należy do tych, które mogą stanowić motywację dla innych. Były trener skoczków narciarskich udowodnił, że nigdy nie jest za późno na zmiany. Po tym, jak związał się z partnerką młodszą o 14 lat od swojej córki, odmłodniał i wychudł. Jak teraz wygląda?

Nowa żona, nowy wizerunek

Oglądaliśmy go na ekranach telewizorów przez lata. Apoloniusz Tajner, trener Adama Małysza, nie przypomina już siebie z przeszłości. Siwy wąs, zaokrąglony brzuch, rozwichrzone włosy, sportowa kurtka i nadprogramowe kilogramy – jeśli tak zapamiętałeś Apoloniusza Tajnera, możesz być w szoku.

Mówi się, że kobieta zaczyna wprowadzać zmiany w życiu od nowej fryzury. W przypadku Apoloniusza Tajnera zmiany w życiu idą w parze z drastyczną zmianą wizerunku. Widać nic tak skutecznie nie motywuje, jak nowa miłość. A jest nią o 37 lat młodsza Izabela Podolec.

Metamorfoza Apoloniusza Tajnera
Twitter

Chodź dzieli ich ogromna różnica wieku, a Podolec jest dużo młodsza od dzieci Tajnera z pierwszego małżeństwa, miłość kwitnie. Para doczekała się potomka, a zatem synek Tajnera jest młodszy od jego wnucząt.

Podolec i Tajner poznali się 9 lat temu w pociągu, jadącym z Krakowa do Warszawy. To dla Izabeli prezes PZN całkowicie zmienił swój styl. Zgolił wąsy, schudł, zaczął się inaczej ubierać. Patrząc na nowe zdjęcia 66-latka trzeba przyznać, że jego przemiana robi wrażenie.

Metamorfoza Apoloniusza Tajnera
Twitter

Metamorfoza Apoloniusza Tajnera

O rodzinie Tajnerów było głośno głównie ze względu na związek Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego. I chociaż ten przeszedł już do przeszłości, nazwisko Tajner pojawia się w mediach ze względu na życie miłosne ojca Dominiki. Były trener Adama Małysza nieoczekiwanie stał się bohaterem portali plotkarskich. Ale na zdjęciach wygląda młodziej, niż przed laty. Dieta zmieniająca rysy twarzy? Nie tym razem. Wszystko wskazuje na to, że nowa miłość jest skuteczniejsza, a zmianę wizerunku Tajner okupił sporymi wyrzeczeniami.

Metamorfoza Apoloniusza Tajnera
Twitter
Twitter

66-latek mocno schudł. Jeśli wraz z nadejściem nowego roku postanowiłeś, że pozbędziesz się nadprogramowych kilogramów, ale brak ci motywacji, może ta metamorfoza doda ci skrzydeł. Robi wrażenie!

Metamorfoza Apoloniusza Tajnera
Twitter
Twitter
Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować