×

8 fryzur, które zdradzają więcej męskich cech charakteru, niż mogło Ci się wydawać

Fryzura jest bardzo ważną częścią naszego wyglądu. Dzięki niej podkreślamy walory i dodajemy charakteru. Można wiele powiedzieć o człowieku, który zdecydował się na konkretne cięcie, kolor czy upięcie. A czy podobnie jest w męskim świecie? Pewnie!

To, na co decydują się panowie, ma związek z tym, jacy naprawdę są. Oczywiście nie traktujcie wszystkiego śmiertelnie poważnie ;)

1. Długie włosy

Takie fryzury noszą kreatywni mężczyźni, którzy chcą przywołać na myśl walecznych, męskich i dzielnych Wikingów. Są pewni siebie, ale należy na nich uważać w łazience. Po kryjomu podkradają nasze szampony!

2. Krótsze boki

Tę fryzurę najczęściej wybiera typowy samiec alfa. Macho z krwi i kości, który potrafi postawić na swoim i swoją kobietę traktuje jak najcenniejszy skarb. Niestety jest o nią także bardzo zazdrosny…

3. Bez włosów

Bardzo inteligentni i przezorni mężczyźni mają taką fryzurę. Najczęściej pogodzili się z tym, że łysieją i ogolenie głowy według nich jest najsłuszniejszą decyzją. Są konkretni i uwaga… wierni swoim kobietom!

4. Średnia długość

Ta fryzura prawdopodobnie zostanie wybrana przez pracowitego, wytrwałego mężczyznę, który potrafi realizować swoje cele bez zatrzymywania się. A ponieważ ta fryzura nie jest trudna do zrobienia, równie dobrze możemy powiedzieć, że jej właściciel nie przywiązuje zbytnio wagi do wyglądu.

5. Postawiona, długa grzywka

Ta fryzura jest najbardziej odpowiednia dla romantycznych marzycieli, którzy lubią o siebie dbać i nie widzą problemu w tym, że na ich półce w łazience stoi masa kosmetyków do włosów. Są odrobinę zakochani w sobie, ale drogie panie – coś kosztem czegoś ;)

6. Średniej długości włosy z grzywką na boku

Najprawdziwszy przykład romantyka z krwi i kości. Patrzysz na tę fryzurę i widzisz tylko jedno: Ty i on na rufie statku w gorącym objęciu. Niestety ten efekt wymaga pracy, ale dzięki temu wiemy, że taki mężczyzna jest w stanie dobrze zorganizować swoje życie. Niestety podoba się prawie każdej kobiecie.

7. Wycieniowane

To fryzura pewnego siebie faceta, który nie ma czasu na ckliwe historie i romanse z kobietami. Poświęca się sobie, a jeśli już się zakocha, to po grób. Do tego lubi nosić brodę.

8. Kucyk

Bardzo pewny siebie człowiek, który nie boi się krytyki i lubi być na czasie. Mógłby znać się na sztukach walki, ale on tylko sięga po to, co obecnie piszczy w modowej trawie.

Drogie Panie, która fryzura należy do Waszego ukochanego?

Polecane

Może Cię zainteresować