×

Ma obsesję na punkcie pupy Kim Kardashian. Chce, aby JEGO tyłek wyglądał tak jak jej!

Nie od dziś wiadomo, że obfita pupa Kim Kardashian stała się inspiracją dla wielu kobiet. Jak się jednak okazuje… nie tylko kobiet.

Melbourne Ruby Rue ma zaledwie 18 lat. Jakiś czas temu wstawił na media społecznościowe odważne zdjęcia swoich „obfitych” pośladków. Patrząc na fotografie, nie ma co się dziwić, że bardzo szybko został nazwany „samcem Kim Kardashian”.

Rue ma już ponad 8000 obserwatorów! Kim to jego idolka, chciałby być taki jak ona i wcale tego nie ukrywa.

meski-kim-kardashian-1

 

Ruby Rue udostępnił szereg odważnych zdjęć swoich pośladków, które przyniosły mu tłumy obserwatorów.

meski-kim-kardashian-2

Sam opisuje siebie jako „ładny chłopiec”. 18-latek ze względu na swój specyficzny wygląd nie ma jednak łatwego życia. W poprzednim roku, wcześniejsze konto chłopaka zostało zaatakowane przez hakerów.

meski-kim-kardashian-3

„Cześć Wam moi fani. Jak zauważyliście, moja poprzednia strona została zaatakowana przez hakerów. Zdecydowałem się założyć nowe konto na Instagramie” – pisał po powrocie.

Rue jest jedną z ostatnich osób na długiej liście ludzi, którzy od dłuższego czasu starają się replikować niepowtarzalny wizerunek Kim.

meski-kim-kardashian-4

Ubiegłoroczne badania wykazały, że liczba przeprowadzonych operacji powiększenia pośladków wzrosła o 98% w porównaniu do 2014 roku. Jak widać liczba naśladowców Kim Kardashian czy Nicky Minaj jest co raz większa. Rue nie przyznaje się jednak do operacji plastycznej.

Myślicie, że matka natura mogła obdarować go takimi pośladkami, a być może wypracował je na siłowni?

Ciekawi Waszych odpowiedzi, pytamy – są naturalne czy sztuczne?

 

 

 

Może Cię zainteresować

zamknij