×

Zdjęciami pupili zwojowali internet! To dzięki nim ludzie zaczęli udostępniać wzruszające fotografie

Choć wydawać by się mogło, że tak różne rasy psów nie będą żyć ze sobą w zgodzie, nie ma nic bardziej mylnego! Uratowanego pitbulla i gryfonika brukselskiego bardzo szybko połączyła ogromna przyjaźń, którą widać było już na pierwszy rzut oka. Ich zdjęcia obiegły internet z prędkością światła!

Nie da się ukryć, że szczeniaki bardzo, ale to bardzo się od siebie różnią.

Ally Stone

Pitbull imieniem Meeka został zabrany ze schroniska mieszczącego się w Los Angeles, kiedym miał zaledwie 7 tygodni.

Aktualnie mieszka z domu pełnym miłości, w którym już od samego początku zyskał sobie przyjaciela w postaci… 4-miesięcznego gryfonika brukselskiego imieniem Lilo.

Ally Stone

Choć zwierzaki mają całkiem odmienne podejście do życia, nie zmienia to faktu, że doskonale się rozumieją.

Ich właścicielka jest studentką jednego z kalifornijskich uniwersytetów. Mimo że często nie ma jej w domu, nie ma najmniejszych obaw, gdy zostawia psiaki bez opieki.

Lilo uwielbia być w centrum uwagi i często jej się to udaje – wszystko za sprawą dużych, brązowych oczu i wieczystej dezaprobaty. Obcy ludzie chętnie robią sobie z nią zdjęcie, podczas gdy jest zatrzymywana na ulicy.

Mekka jest zupełnie inna. Uwielbia spędzać czas bawiąc się ze swoim zwierzęcą przyjaciółką i jest niezwykle inteligentnym czworonogiem.

Dzisiaj Mekka waży już prawie 40 kilogramy, podczas gdy Lilo niewiele ponad 3 kilogramy.

Dynamiczny i udokumentowany w postaci zdjęć wzrost psa i niezwykłej przyjaźni pomiędzy czworonogami zainspirował innych ludzi do dzielenia się historią swoich zwierzaków. Efekt?

W ciągu zaledwie kilku godzin zdjęcia najróżniejszych czworonogów dosłownie zalały Twittera dziewczyny, która otrzymała ponad 1800 odpowiedzi i ponad 3000 polubień!

Właściciele uratowanych zwierzaków chętnie dzielili się ich własnymi przeżyciami i udostępniali zdjęcia uroczych czworonogów, których życie zmieniło się na dobre.

Myślę, że reakcja ludzi wynika stąd, że kochają swoje zwierzęta i traktują je, jakby byli członkami ich rodziny. Kocham swoje psy na zabój i nie wyobrażam sobie życia bez nich.

Meeka i Lilo to wspaniałe czworonogi, które poprzez kilka zdjęć zdobyły sławę w sieci. Dzisiaj wciąż są razem i spędzają ze sobą niemal każdą chwilę.

Może Cię zainteresować