×

Koleżanka Meghan zdradziła, jak księżna zachowywała się w liceum

6 maja 2019 roku na świat przyszło pierwsze dziecko Meghan i Harry’ego – synek Archi Harrison Mountbatten-Windsor. Od tego momentu na światło dzienne wychodzą kolejne informacje, które w jakikolwiek sposób mogłyby być powiązane z narodzinami maleństwa. Nie inaczej jest tym razem. Okazuje się, że Meghan opuściła spotkanie klasowe z okazji 20-lecia zakończenia liceum. Chcąc się jedna usprawiedliwić, wysłała do koleżanek wzruszający list.

Meghan opuściła spotkanie klasowe

Spotkanie miało odbyć się w katolickiej szkole średniej dla dziewcząt w Los Angeles. Koleżanki w klasy Meghan, jak i sama księżna, od lat miały tradycję, że co kilka lat spotykały się, by powspominać dawne czasy. Nie inaczej miało być tym razem. W końcu miały ku temu świetną okazję – 20-letnie ukończenia liceum. Okrągła rocznica przypadała jednak na 5 maja, a więc na dzień przed narodzinami synka księżnej. Nie ma się więc co dziwić, że na spotkaniu nie było Meghan.

Koleżanki miały jej to za złe. Wszystko jednak do czasu, aż otrzymały list od księżnej

Początkowo koleżanki były bardzo zniesmaczone nieobecnością Meghan. W ramach usprawiedliwienia i swego rodzaju osłody całej sytuacji, księżna przesłała dziewczynom list z przeprosinami. Choć jego treść nie została ujawniona, wiadomo, że jego treść wzruszyła praktycznie wszystkie jej koleżanki. Dowodem na to są słowa jednej z nich, do której dotarł „Daily Mail”.

Było nam przykro, że nie zobaczyłyśmy się z Meghan. Z drugiej strony cała grupa była bardzo podekscytowana wieścią o narodzinach pierwszego brytyjsko-amerykańskiego księcia, o którym wszyscy mówią – powiedziała

Koleżanka mamy Archiego wspomniała także o tym, jaką osobą była Meghan.

Pamiętamy ją jako niezwykle troskliwą osobę. Mamy nadzieję, że uda się jej wpaść na 25-lecie ukończenia liceum i że zabierze ze sobą Harry’ego i Archiego – zdradziła

Kiedy dzień po spotkaniu na świat przyszło dziecko Meghan, dziewczyny z klasy także postanowiły przyłączyć się do tysięcy życzeń, które pojawiły się na profilu książęcej pary.

Społeczność szkolna dołącza do najlepszych życzeń dla pary książęcej – napisano

Takie przyjaciółki to prawdziwy skarb! Miejmy nadzieję, że ich następne wspólne spotkanie dojdzie już o skutku.

zamknij