×

Do sieci wypłynęły właśnie niepublikowane dotąd zdjęcia Meghan. Była jeszcze w ciąży

Nie od dziś wiadomo, że Meghan Markle wspiera inne kobiety. Szczególnie te, które miały w życiu mniej szczęścia od niej. Księżna przygotowuje teraz specjalną akcję dla jednej z organizacji charytatywnych. Z tej okazji, na oficjalnym profilu księżnej i księcia Sussex, pojawiły się niesamowite, niepublikowane dotąd zdjęcia z wizyty w siedzibie organizacji.

Meghan Markle wpiera kobiety na całym świecie

Księżna Meghan od lat angażuje się w walkę o prawa kobiet. Pierwszy sukces w tej dziedzinie odniosła już w wieku 11 lat. Od tamtego czasu nadal aktywnie wspiera kobiety. Ostatnio zajęła się nawet przygotowaniem wrześniowego wydania brytyjskiego „Vogue’a”, który ma być poświęcony kobietom, które inspirują księżną.

wrześniowa okładka wogue meghan markle
Instagram

Meghan Markle jest patronką fundacji, która wspiera kobiety

Jednak księżna Sussex robi o wiele więcej. Meghan Markle z nadania królowej Elżbiety II, została patronką brytyjskiej organizacji charytatywnej Smart Works. Organizacja zajmuje się pomocą kobietom w trudnej sytuacji, które chcą wrócić na rynek pracy. Zapewnia im nie tylko niezbędne umiejętności, ale także odpowiednie ubrania, które mają sprawić, że będą czuły się pewniej na rozmowach kwalifikacyjnych.

Meghan Markle w czasie wizyty w smart works
Instagram

Piękne zdjęcia z wizyty w organizacji

Na Instagramie pojawiły się właśnie wzruszające zdjęcia, z wizyty księżnej w ich siedzibie. Żona księcia Harry’ego była wtedy w zaawansowanej ciąży. Zdjęcia pochodzą zatem sprzed kilku miesięcy, ale zostały opublikowane dopiero teraz z ważnego powodu.

Meghan Markle w czasie wizyty w smart works
Instagram

Księża zaangażowała się w pomoc przy specjalnej, jesiennej akcji charytatywnej na rzecz Smart Works. Podczas swojej wizyty w ich siedzibie zauważyła, że chociaż organizacja nie może narzekać na brak darowizn, wiele z ciuchów, którymi dysponują, nie spełnia swojego zadania. Niedobrane stylistycznie i rozmiarowo ubrania nie sprawią, że kobiety będą czuć się pewniej na rynku pracy.

Meghan Markle w czasie wizyty w smart works
Instagram

Księżna Sussex pomoże w zbiórce

Właśnie dlatego, księżna postanowiła zająć się jesienną zbiórką ubrań dla organizacji. Meghan Markle, we współpracy z czterema markami, stworzyła własną linię ubrań. Jej ciuchy będą dostępne m. in. w sieciówce Marks & Spencer. Jednak najważniejsze jest to, że ciuchy mają być sprzedawane na zasadzie „jeden do jednego”. To oznacza, że za każdy zakupiony produkt, drugi trafi do podopiecznej organizacji Smart Works.

Meghan Markle w czasie wizyty w smart works
Instagram

Podoba wam się to, jak Meghan Markle wspiera kobiety?

Może Cię zainteresować

zamknij