×

Meghan Markle rozwiedzie się z księciem Harrym?! Wszystko przez wywieraną na nią presję

Meghan Markle oraz książę Harry opuścili rodzinę królewską i przenieśli się do Kanady. Ogłoszenie tej informacji wstrząsnęło opinią publiczną, a nawet poróżniło rodzinę królewską. Eksperci przewidują, że była gwiazda serialu „Suits” nie wytrzyma presji, jaką poddają ją media i odda się karierze. Są też podejrzenia, że rozwiedzie się z mężem.

Meghan Markle rozwiedzie się z Harrym?

Według amerykańskiego magazynu Globe, Harry jest następny do „zmiany” w życiu byłej aktorki. Medialne doniesienia są niepokojące.

Wayne Dupree, który od lat pisze o rodzinie królewskiej przewiduje, że ich związek niedługo się skończy:

Meghan go opuści w ciągu pięciu lat, a może nawet trzech. Harry szuka spokojnego życia bez celebrytów, a nie tego chce jego żona. Meghan czuje, że zbliżają się miliony związane z pracą w Hollywood i nie umie z tego zrezygnować

Wykorzystała królewski status, by stać się gwiazdą Hollywood?

Bukmacherzy już zacierają ręce i przyjmują zakłady. Dają parze szanse 3:1, że rozwiodą się do 2025 roku. Można również obstawić prawdopodobieństwo powtórnego dołączenia do rodziny królewskiej, które jest już dużo mniejsze wynosi 14:1.

Komentatorzy uważają, że Meghan „wykorzystała” swój królewski status. Nigdy nie chciała żyć w pałacu. Zależało jej tylko na popularności. Inne źródła również potwierdzają te doniesienia i komentują sprawę Meghan:

Wbiła klin między Harrym i jego rodziną, aby osiągnąć swoje własne cele – wiedząc, że zrobi wszystko, aby ją uszczęśliwić

Księżna Kate tęskni za Harrym

W związku z wyjściem księcia Sussex z rodziny królewskiej, relacje rodzinne w pałacu Buckingham są napięte. Szczególnie, że królowa kazała, by Harry i Meghan oddali miliony za renowacje domu, w którym mieli zamieszkać.

Kate Middleton bardzo martwi się tym, co zaszło między braćmi i jak podaje jedno ze źródeł tęskni za Harrym:

Chciałaby móc porozmawiać z Harrym. Tęskni za nim i martwi się, że nie będą już ze sobą tak blisko, jak kiedyś.

Myślicie, że przypuszczenia o rozwodzie pary się spełnią? Czy Meghan weszła do rodziny królewskiej tylko dla osiągnięcia rozgłosu?

Meghan Merkle rozwiedzie się z Harrym
Instagram
Instagram
Twitter
Źródła: party.pl, wizaz.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Instagram, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij