×

Była dziewczyna Harrego bierze ślub. Meghan nie ma zamiaru na niego iść

Meghan Markle nie przyjdzie na ślub Cressidy Bonas. Jak podają niektóre źródła, nie czuje się komfortowo w obecności byłej dziewczyny swojego męża. Własnie dlatego nie ma zamiaru odwdzięczyć się za obecność Cressidy na własnym ślubie.

Związek Cressidy Bonas i Harrego

Związek Cressidy Bonas i księcia Harrego nie należał do krótkich. Para poznała się w 2012 roku poprzez księżniczkę Eugenię. Ich relację przez długi czas udawało się im utrzymać z daleka od reflektorów i blasków fleszy.

Jednak już w 2014 roku para rozstała się. Podobno Cressida nie widziała siebie w roli księżnej. Mimo że praktycznie wszyscy sądzili, iż znakomicie się do tego nadaje. Jak się okazuje, jej rodzina wywodzi się od Karola II Stuarta (rządził Anglią i Szkocją w XVII wieku).

Meghan Markle nie przyjdzie na ślub Cressidy Bonas

Meghan Markle nie przyjdzie na ślub Cressidy Bonas

Była dziewczyna Harry’ego jakiś czas temu zaręczyła się i już w następnym roku planuje stanąć na ślubnym kobiercu. Jej wybrankiem jest wieloletni partner – Harry Wentworth-Stanley. Oczywiście Książę Harry ma zostać zaproszony na tę uroczystość i przyjęcie. Jednak jego małżonka – Meghan, podobno z góry zapowiedziała, że nie ma możliwości, aby ona się tam pojawiła.

Zaproszenia jeszcze nie zostały rozesłane, ale Harry i Meghan będą zaproszeni. Harry i Cressie dobrze się znają i lubią, Meghan musi ją poznać. Wszyscy spodziewają się, że Harry i Meghan przyjdą na uroczystość

Meg podkreśliła podobno, że czuje się mało komfortowo w obecności jakichkolwiek byłych partnerek swojego męża. Dlatego nie zdecyduje się na obecność na tym wydarzeniu. Tak przynajmniej twierdzi większość brytyjskich mediów.

Myślicie, że jednak się zdecyduje?

Polecane

Może Cię zainteresować