×

Meghan i Harry rozwodzą się?! Sensacyjne doniesienia zagranicznej prasy

O tym, że w związku brytyjskiej pary nie dzieje się najlepiej, mówi się od dłuższego czasu. Teraz tabloid „New Idea” donosi, że Meghan i Harry się rozwodzą. Czy to naprawdę koniec ich związku?

Kryzys między małżonkami

Meghan Markle i książę Harry pod koniec marca br. oficjalnie przestali pełnić funkcje członków rodziny królewskiej i zamieszkali po drugiej stronie oceanu. Od tamtej pory media jeszcze bardziej przyglądają się ich życiu.

Stąd też wiadomo, że pomiędzy brytyjską parą nie układa się najlepiej. Wielokrotnie tabloidy rozpisywały się o kryzysie w małżeństwie, spowodowanym ambicjami Meghan. Podobno Harry nie może odnaleźć się w show-biznesowym świecie, do którego ciągnęło jego żonę. Ponadto zagraniczna prasa uważa, że księcia odcięto od swojego dotychczasowego życia. Miał przejść nawet załamanie nerwowe.

Zdaniem serwisu „Plotka” mąż aktorki unika oficjalnych spotkań. Tęsknota za dawnym domem oraz rodziną królewską miała być tak silna, że popchnęła księcia do podjęcia radykalnej decyzji.

Meghan i Harry się rozwodzą
Twitter

Meghan i Harry się rozwodzą?

Jak podaje portal „Plotek” opierając się na doniesieniach tabloidu „New Idea”, Meghan i Harry ostatnio nie mają się najlepiej. Między nimi miało dojść do kłótni, po której załamany książę miał skontaktować się z babcią.

Meghan i Harry’ego przyłapano w jednej ze znanych amerykańskich restauracji. To właśnie wtedy miało dość do spięcia między brytyjską parą. Tabloid donosi, że po kłótni książę był zirytowany, a w tym czasie była aktorka w spokoju popijała sobie białe wino.

Podobno cała ta sytuacja tak zdenerwowała Harry’ego, że ten nie wytrzymał i zadzwonił do babci po poradę. Jak podaje „New Idea”, ta poradziła mu, żeby zostawił żonę i wrócił do Wielkiej Brytanii.

Wokół pałacu krążą plotki, że książę Harry pragnie wrócić. Sprawdza się scenariusz królowej, która była przekonana, że jej wnuk w końcu zatęskni za domem.

– czytamy na łamach serwisu „Plotek”, który cytuje tabloid „New Idea”.

Myślicie, że między Harrym i Meghan dzieje się aż tak źle, jak podają media? 

Meghan i Harry się rozwodzą
Twitter

Źródła: www.plotek.pl, www.chillizet.pl, wtv.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować