×

Meghan i Harry planują drugi ślub. Gdzie tym razem odbędzie się ceremonia?

Meghan i Harry planują drugi ślub! Ta impreza raczej nie spodoba się rodzinie królewskiej. Na liście zaproszonych gości są m.in. Elthon John z mężem, Jennifer Lopez i Beyonce. Czyżby para stwierdziła, że pierwszy ślub nie był urządzony z wystarczającym rozmachem?

Uroczystość, którą żyli ludzie na całym świecie

19 maja 2018 roku Meghan Markle i książę Harry wzięli ślub w prawdziwie królewskim stylu. Był przepych, rozmach i goście z wyższych sfer. Para powiedziała sobie sakramentalne „tak” na zamku w Windsorze. Nie da się ukryć, że nie była to impreza kameralna, w otoczeniu najbliższych. Na młodą parę skierowane były oczy całego świata.

View this post on Instagram

Happy one year anniversary to Their Royal Highnesses, The Duke and Duchess of Sussex! Today marks the one year anniversary of the wedding of The Duke and Duchess of Sussex. Their Royal Highnesses exchanged vows at St George’s Chapel within the grounds of Windsor Castle on May 19th, 2018. The selected song “This Little Light of Mine” was chosen by the couple for their recessional. We hope you enjoy reliving this moment, and seeing some behind the scenes photos from this special day. A message from The Duke & Duchess: Thank you for all of the love and support from so many of you around the world. Each of you made this day even more meaningful. Photo credit: Chris Allerton/Joe Short (B&W); PA (color) ©️SussexRoyal (B&W images and video)

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Od tamtego wydarzenia mijają 2 lata, a życie zakochanych zmieniło się o przysłowiowe 180 stopni. Największy przełom nastąpił w marcu, gdy Sussexowie oficjalnie przestali pełnić funkcje królewskie i postanowili, że rozpoczną nowy etap w życiu za oceanem.

Para zamieszkała w Los Angeles – rodzinnym mieście Meghan. Ale jeśli Harry i jego żona mieli nadzieję, że media wraz z przeprowadzką przestaną się nimi interesować, byli w błędzie.

Meghan i Harry planują drugi ślub

Jak twierdzi jeden z amerykańskich tabloidów, Meghan i Harry planują drugi ślub! Tym razem miałby się odbyć w Los Angeles.

Tabloid wyjaśnia:

Będzie to symbolizować zupełnie nowy początek zarówno pod względem praktycznym, jak i duchowym. Oczywiście może to zdenerwować członków rodziny królewskiej, ale ten nowy początek jest ważny dla obojga.

Choć impreza ma mieć skrajnie różny charakter od poprzedniej, również tym razem będzie urządzona z rozmachem.

Jak twierdzi informator gazety:

Planują gigantyczne przyjęcie

Ceremonia ma się odbyć blisko oceanu, na boso. Wśród zaproszonych gości mają znaleźć się gwiazdy światowego formatu: Angelina Jolie, Elton John, Beyonce, Jay-Z, George i Amal Clooney czy Jennifer Lopez.

Chodzi o pozwolenie na pracę?

Według tabloidu, nie chodzi jedynie o romantyczne odnowienie uczucia, ale i względy bardzo przyziemne:

Pobranie się na amerykańskiej ziemi pomoże Harry’emu uzyskać wizę, dając mu większe prawo do pozostania w kraju na dłuższy okres.

Czy faktycznie chodzi o to, żeby „książę” zdobył amerykańską wizę z pozwoleniem na pracę? Mimo swojego pochodzenia, Harry, jak pozostali emigranci, musi spełnić wiele warunków, by starać o prawo pobytu na amerykańskiej ziemi.

Meghan Markle i Harry planują drugi ślub
Instagram
Meghan i Harry planują drugi ślub
Instagram
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij