×

W ciąży przytyła 30 kg. W sieci pokazuje, jak wygląda jej ciało i wcale się tego nie wstydzi

W mediach społecznościowych możemy znaleźć mnóstwo kobiet, które chwalą się swoją piękną figurą już po kilku tygodniach od urodzenia dziecka. Życie to nie bajka, a kobiety mające za sobą poród doskonale wiedzą, że odzyskanie sylwetki sprzed ciąży wcale nie jest takie proste, jakby się mogło wydawać. Prawdę na ten temat postanowiła pokazać Meghan Boogs z Dallas.

Lęk

Amerykanka początkowo bardzo bała się, że macierzyństwo znacznie zmieni jej ciało i tak też się stało. Kiedy jednak maleńka Maci pojawiła się na świecie, jej mama doszła do wniosku, że i tak było warto, choć w trakcie ciąży przytyła niemal 30 kilogramów.

Samoakceptacja

Dziś nie wstydzi się już niczego. Odważnie pokazuje efekty przemiany, nie ukrywając przy tym żadnych defektów swojego ciała.

Kobieta od jakiegoś już czasu prowadzi bloga, na którym pokazuje, jak wygląda codzienność świeżo upieczonej matki.

Znajduje się na nim m.in. pełno zdjęć kobiety, której ciało za sprawą przebytej pół roku temu ciąży jest dalekie od ideału – wystające boczki, rozstępy czy wałeczki tłuszczu. Mimo to pokazuje, że akceptuje siebie taką, jaką jest.

Cel Meghan

Blog Meghan ma na celu pomóc zaakceptować innym kobietom swoje ciało po ciąży. Nie wstydzi się wałeczków tłuszczu oraz wystającego brzucha i oczekuje tego samego od innych. Pokazując swoje niedoskonałości, chce inspirować inne mamy do samoakceptacji.

Twierdzi, że powinniśmy kochać siebie takimi, jakimi jesteśmy

Zgadzasz się z Meghan? Uważasz, że jest lepszą inspiracją niż szczupłe, świeżo upieczone mamy, które chwalą się płaskim brzuchem na kilka tygodni, a nawet dni po porodzie?

Polecane

Może Cię zainteresować