×

Po narodzinach królewskiego dziecka doszło do zabawnej pomyłki. Radosny tłum powitał inną parę

Wyobraź sobie, że właśnie urodziłaś dziecko. Na sali porodowej spędziłaś długie godziny, które były naprawdę . wyczerpujące, a jedyną rzeczą o jakiej marzysz, jest powrót do domu wraz z ukochanym, nowo narodzonym dzieckiem. Kiedy jednak wychodzisz ze szpitala, okazuje się, że czeka pod nim tłum ludzi, pełno paparazzi i błysku fleszy, ponieważ każdy chce Ci zrobić zdjęcie i znaleźć się jak najbliżej Ciebie.

Tak właśnie wyglądała chwila po narodzinach trzeciego już dziecka księżnej Kate Middleton i księcia Williama. Co byś zrobiła na ich miejscu?

Książna Kate i książę William wykazali się wzorową cierpliwością i szacunkiem do zgromadzonych przed szpitalem osób. Ustawiali się i szczerze uśmiechali do fotoreporterów, którzy dosłownie zasypywali ich błyskiem fleszy swoich aparatów.

Zabawna pomyłka

Podczas oczekiwania na narodziny królewskiego dziecka doszło do pewnej zabawnej sytuacji. Kiedy drzwi do skrzydła szpitala, przez które miała wyjść Kate, otworzyły się, aparaty fotograficzne zebranych paparazzi zaczęły błyskać fleszami, a tłum wiwatował. Jak się po chwili okazało, w szpitalnych drzwiach wcale nie ukazała się wyczekiwana przez wszystkich para, ale niczego nie podejrzewające małżeństwo, które właśnie opuściło szpital ze swoim nowo narodzonym dzieckiem. Wyobrażacie sobie ich miny?

PA

Objęcie tronu

Królewskie dziecko będzie piątą w kolejności osobą do objęcia tronu. W pierwszej kolejności prawo do niego ma książę Wallii, Karol, następnie William, George i Charlotte. Książę Harry, który był na piątym miejscu, zajmuje aktualnie 6. pozycję.

W oczekiwaniu na narodziny

W oczekiwaniu na narodziny królewskiego dziecka, niektórzy stali pod szpitalem już o 9. kwietnia. 83-letni Terry Hutt i 63-letni John Loughrey byli tam od dobrych kilku tygodni.

Przybyliśmy tutaj dużo wcześniej, aby być jak najbliżej dziecka, kiedy księżna urodzi… Oboje jesteśmy bardzo podekscytowani. Miałam takie przeczucie, że wydarzy się to właśnie tego dnia

PA

Zazdrościsz takich narodzin i chciałabyś, aby Twoje dziecko zostało powitane w podobny sposób?

Może Cię zainteresować

zamknij