×

„Jesteś z nim dla pieniędzy!”. Izabela Janachowska szczerze odpowiada na zarzuty

Izabela Janachowska jest polską ekspertką ślubną, prezenterką telewizyjną, a także tancerką. Możecie kojarzyć ją z programów emitowanych na kanale TVN Style, o nazwie „W czym do ślubu” czy „I nie opuszczę Cię aż do ślubu”. Jednak swoją karierę rozpoczęła od udziału w „Tańcu z Gwiazdami”, oczywiście jako tancerka ?

Życie prywatne

Iza 28 czerwca 2014 wyszła za mąż za przedsiębiorcę Krzysztofa Jabłońskiego. Ślub odbył się w Iławie. W styczniu bieżącego roku ogłosili, że spodziewają się dziecka ??

Przedsiębiorcza kobieta

Janachowska prowadzi na YouTube kanał – Wedding Dream. Niedawno zorganizowała tam panel pytań i odpowiedzi, podczas którego zastanawiała się m.in. jakie imię wybrać dla dziecka. Całkiem niedawno postanowiła ponowić to doświadczenia, tym razem jednak chciała zdementować plotki na swój temat.

Jeden z internautów zarzucił jej bowiem, że jest ze swoim mężem tylko „dla kasy”. Izabela stanowczo zaprzeczyła.

Publicznie się wypowiedziała

Ludzie! Wydaje mi się, że pieniądze w życiu to nie wszystko. Ja miałam pracę zanim poznałam swojego męża. Udało mi się skończyć studia wyższe, mam fajne wykształcenie i nie potrzebowałam mężczyzny po to, żeby zapewniał mi wpływy na konto

Najważniejsze jest dla mnie uczucie, które łączy mnie z konkretnym mężczyzną. Nie wyobrażam sobie, żeby pieniądze mogły zrekompensować brak uczucia. Nie ma takiej opcji

Wierzycie jej słowom?

Może Cię zainteresować

zamknij