×

10 sygnałów, które mogą świadczyć o tym, że Twój wybranek jest doskonałym materiałem na męża

Nie ma ludzi perfekcyjnych, ale kiedy się zakochujemy, wydaje nam się, że spotkaliśmy tę idealną osobę, która jest uosobieniem wszystkiego co dobre i prawdziwe.

Kiedy mija pierwsza fala entuzjazmu, zaczynamy dostrzegać wady partnera. Po jakimś czasie ogarniają nas wątpliwości czy wybraliśmy właściwą osobę.
Jak już wspominaliśmy, nie ma ludzi idealnych, jednak lista tych 10 cech pomoże Ci upewnić się, że Twój wybranek jest idealnym materiałem na męża.

Nie boi się problemów i jest gotowy stawić im czoło

Liczą się nie tylko piękne słowa, ale także podjęcie akcji. W trudnych chwilach jego ramię zawsze powinno być gotowe, by okazać Ci wsparcie i pomóc uporać się z problemami w miarę możliwości.

Potrafi gotować

Mężczyzna powinien być w stanie przejąć domowe obowiązki i nie chodzi tutaj o wyszukane dania. Jednak jeśli zdarzy się, że musisz wyjechać, nie chcesz się martwić, że Twój partner będzie się żywić pizzą przez tydzień lub w ogóle umrze z głodu.

Zawsze cię wspiera

Wszyscy popełniamy błędy, ważne jest jednak jak sobie z nimi radzimy. Łatwiej sobie z nimi poradzić, gdy wiemy, że mamy osobę, która nas wspiera niezależnie od sytuacji. I właśnie tutaj mąż idealny odgrywa znaczącą rolę.

Zwraca uwagę na szczegóły

Nie chodzi o to, by pamiętał nawet najmniejszy szczegół, ale by wiedział o tych drobnych rzeczach, które są ważne. Miło, gdyby po pół roku przestał pytać ile cukru dodajesz do kawy.

Jest mądry, nie tylko inteligentny

Fajnie jest mieć kogoś, kto wytłumaczy podstawy fizyki kwantowej, ale ważniejsze jest, by ten ktoś posłużył radą i pomógł znaleźć wyjście z pozornie beznadziejnej sytuacji.

Wie, jak Cię rozśmieszyć

Kiedy masz zły dzień i czujesz się beznadziejnie, dobrze mieć partnera, który sprawi, że się uśmiechniesz. On doskonale wie, co zrobić, by poprawić Ci humor.

Rozumie czym jest kompromis

Zamiast wszczynać bezsensowne kłótnie potraficie znaleźć kompromis i dogadać się.

Nie zapomina o Twoich problemach

Oczywiście nie zadręcza się nimi bez przerwy, ale także pamięta o nich po wyściu z domu. Mniej ważne rzeczy odkłada na bok, by pomóc Ci rozwiązać niecierpiące zwłoki sprawy.

Liczy się z Twoim zdaniem

Związek pownien opierać się na zaufaniu i szacunku. Twój partner powinien liczyć się z Twoim zdaniem i szanować je. Nie oznacza to, że ma siedzieć pod przysłowiowym pantoflem, ale także nie powinien robić wszystkiego, na co ma ochotę.

Pomaga w obowiązkach domowych

Mężczyzna także powinien prać, prasować, sprzątać i zajmować się domem. Jesteś jego partnerką, a nie gospodynią domową. Też masz prawo być zmęczona i czasami odpocząć, a razem z pewnością szybciej uporacie się domowymi obowiązkami.

Może Cię zainteresować

zamknij