×

Mąż Bevin Prince nie żyje. Ukochany znanej aktorki został rażony piorunem

Zza oceanu dotarły do nas tragiczne wieści. Mąż Bevin Prince nie żyje. Ukochany aktorki miał zaledwie 33 lata. O szczegółach śmierci mężczyzny opowiedziała przyjaciółka pary. Te mrożą krew w żyłach.

Mąż Bevin Prince nie żyje

39-letnia Bevin Prince jest instruktorką fitness, a przede wszystkim amerykańską aktorką najlepiej znaną z roli Bevin Mirskey w przebojowym serialu CW „Pogoda na miłość” (ang. „One Tree Hill”). Prince zagrała również w „Dark House” czy „The Artifact”.

Prywatnie, w 2016 roku poślubiła o 6 lat młodszego od siebie Williama Frienda. Niestety, mężczyzna nie żyje. Informacja o jego śmierci ujrzała światło dzienne dopiero kilka dni po tragicznym zdarzeniu. Jako pierwsze podzieliło się nią biuro szeryfa hrabstwa New Hanover, które od turystów otrzymało zgłoszenie o znalezieniu nieprzytomnego mężczyzny.

Przyczyna śmierci Williama Frienda

Do dramatycznych scen doszło niedaleko wyspy Masonboro u wybrzeży Wilmington w Karolinie Północnej w USA. Tam ciało nieprzytomnego Williama Frienda znaleźli turyści, którzy natychmiast wezwali służby ratunkowe. Przybyli ratownicy przeprowadzili 20-minutową resuscytację. Na pomoc okazało się być jednak za późno – lekarz stwierdził zgon 33-latka.

Lokalna telewizja WECT6 podaje, że 33-latek feralnego dnia pływał łodzią niedaleko wyspy. Wówczas rozpętał się sztorm, a William Friend został rażony piorunem.

Poruszający wpis przyjaciółki tragicznie zmarłego 33-latka

Stało się coś niewyobrażalnego i musimy pożegnać kolejnego przyjaciela. Ukochanego męża mojej najlepszej przyjaciółki. Will, pisanie tego wydaje się surrealistyczne. W dużej mierze dlatego, że wydawało się, że dopiero się rozkręcasz. Życie i miłość, które dałeś mojej najlepszej przyjaciółce, sprawiały, że to, że dzieliły nas tysiące mil, wydawało się w porządku. Siedząc w twoim pięknym domu, patrząc w ocean, wciąż myślę o tym, jaki dar dałeś Bevin. Jaki dar dałeś każdemu, kto Cię znał i był świadkiem pasji, która płonęła w twojej duszy. Pasji, by pomagać ludziom, budować swój biznes, odnaleźć szczęście

– napisała przyjaciółka Bevin Prince, Odette Annable.

Zawsze będę wdzięczna, że byłam świadkiem takiej miłości. Będąc tu z Bevin, słysząc jej historie o tobie i twojej miłości, łamie mi się serce, ponieważ ona straciła miłość swojego życia, a świat stracił kogoś naprawdę dobrego. Wiem, że wciąż będziesz z nią, swoimi braćmi i rodziną, a my będziemy rozprzestrzeniać twoje światło i piękno przez każdego, kto miał tyle szczęścia, by Cię znać […]. Spoczywaj w pokoju, ty czarujący, błyskotliwy, piękny Brytyjczyku, który cholernie kochał Amerykę. Kocham Cię

– czytamy we wpisie przyjaciółki pary.

Nie żyje legendarna gwiazda „Ojca Chrzestnego”! Aktor zmarł w wieku 82 lat.

Źródła: rozrywka.radiozet.pl
Fotografie: www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x