×

Mąż Agnieszki Kaczorowskiej broni żony. Swoim wpisem doprowadził ją do łez

Mąż Agnieszki Kaczorowskiej broni żony. Po tym jak aktorka spotkała się z mocnymi słowami krytyki ze strony internautów oraz innych celebrytek, Maciej Pela postanowił zabrać głos. Stanął murem za uwielbiającą perfekcję i nieskazitelność gwiazdą.

Życie nie zawsze jest kolorowe

Agnieszka Kaczorowska to celebrytka, która wydaje się być uosobieniem słowa „estetyka”. Wszystko w życiu aktorki jest jak od linijki. Idealnie uporządkowane wnętrze, perfekcyjne stylizacje, nienaganny makijaż i nieschodzący nigdy z twarzy uśmiech to jej znaki rozpoznawcze. Niestety prawdziwe życie niewiele ma wspólnego z tym, co na swoim instagramowym koncie pokazuje gwiazda. W związku z tym, w sieci stale przybywa gwiazd, które bez skrępowania dzielą się dalekimi od ideału fotografiami i tłumaczą, aby nie dać się zwieść iluzji.

W opinii Agnieszki Kaczorowskiej tego typu wpisy niczemu nie służą, ponieważ każdy człowiek powinien walczyć o tzw. „lepszą wersję siebie”. Idąc tym tokiem rozumowania, można uznać, że to, co obecnie reprezentujemy sobą jest niewystarczające bądź wadliwe. W niedawnym wpisie aktorka dała upust długo skrywanym emocjom i mocno skrytykowała promowanie brzydoty.

Po jej wypowiedzi w internecie wybuchła prawdziwa burza. Na szokujące stwierdzenia Kaczorowskiej ostro zareagowały m.in. Julia Wróblewska, Aleksandra Żebrowska, Zofia Zborowska czy Martyna Wojciechowska. Teraz w konflikt wmieszał się także mąż sprawczyni całego zamieszania.

Maciej Pela zamieścił na Instagramie gigantycznie długi wpis, w którym oświadczył, że popiera Agnieszkę Kaczorowską. Swoją wypowiedź zaczął od następujących słów:

Ostatnio usłyszałem, że gdzieś zniknąłem. To prawda… zniknąłem z jednego świata, żeby pojawić się w innym. I tej w nowej rzeczywistości odnalazłem swoją drogę, którą chcę iść do końca życia.

Mąż Agnieszki Kaczorowskiej broni żony

Maciej Pela w swoim oświadczeniu stwierdził, że zawsze będzie wspierał żonę. W bezpośredni sposób nie odniósł się do tematu, który wywołał kontrowersje, ale dał do zrozumienia, że ma podobne zapatrywania na świat, co Agnieszka Kaczorowska. Bez wątpienia za pomocą publikacji chciał załagodzić nerwową sytuację.

3 lata temu zostałem mężem. 2 lata temu ojcem. A w tym roku przyjdzie na świat nasza druga córeczka. Rok po roku podążam swoją ścieżka, pielęgnując w sobie największą z wartości – rodzinę. Najważniejsze w tej podróży jest to, że nie odbywam jej samotnie. Każdego dnia jest przy mnie moja najcudowniejsza @agakaczor . I choć ten szlak jest kręty, prowadzi raz w górę, raz w dół, można potknąć się, czy wejść w sam środek burzy, to nie sprawia nam trudności, bo zawsze jesteśmy dla siebie wsparciem. A dziś, pośród szalejącej wichury, powiem tylko – kochanie jestem! karbie! Dziękuję Ci za każdy dzień, bezwarunkowe uczucie, cudowną córkę i za to jak dbasz o nowe życie, które nosisz pod swoim sercem. Jestem Twój na zawsze!

Celebrytka była bardzo wzruszona czytając wpis męża. Odpowiedziała na niego słowami:

Ktoś tu mnie chce porządnie wzruszyć… Udało Ci się @maciek.pela.

Wygląda na to, że Maciej Pela podobnie jak jego żona uwielbia życie w iluzorycznym, cukierkowym świecie.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować