×

Agnieszka Chylińska jest mamą trójki dzieci. Ale kim jest jej aktualny mąż?

Jak ten czas leci… Choć ciężko w to uwierzyć, Agnieszka Chylińska jest już blisko 25 lat na polskiej scenie muzycznej. Piosenkarka przez ten czas zdobyła sobie serca słuchaczy w całym kraju i stałą się posiadaczką nagród, m.in. Telekamery, Złote Dzioby, Fryderyki czy Eska Music Awards. Nie ma się co dziwić, w końcu wielu z nas zna dosłownie na pamięć hity utalentowanej gwiazdy i niejednokrotnie nuci je sobie pod nosem. Nie mniej jednak mało kto wie cokolwiek o życiu prywatnym wokalistki. Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej, gdzie tak naprawdę mieszka gwiazda i jak żyje?

Życie prywatne wokalistki

Paparazzi twierdzą, że Agnieszka Chylińska mieszka pod kilkoma adresami. Co więcej, nigdy nie robi zakupów z mężem – gdyby tak było, prawdopodobnie fotoreporterom już dawno udałoby się uchwycić ją na fotografiach w obecności męża. Co prawda udało się to raz. Było to w 2006 roku, kiedy to piosenkarka wyszła wraz z partnerem Markiem i pierwszym dzieckiem.

Mąż Agnieszki Chylińskiej

Wiadomo, że pierwszym mężem Agnieszki był Krzysztof Krysiak, obecnym jest Marek. Co więcej można o nim powiedzieć? Sama wokalistka do dnia dzisiejszego nie zdradziła praktycznie nic na jego temat. Wyjawiła jedynie, że jest normalnym facetem o stabilnym charakterze i ma na imię Marek. Nie wiadomo natomiast, ile ma lat, jak wygląda, ani czym się zajmuje. O ile sama Agnieszka strzeże niczym oczka w głowie informacji na temat swojego życia prywatnego, o tyle postanowiono się dowiedzieć nieco więcej na ten temat u jej bliskich znajomych. Oto co powiedziała jedna z nich.

Oni nie żyją jak typowe gwiazdy. Nie ma ich na Instagramie, nie chodzą do modnych restauracji. Za to chętnie oglądają mecze polskiej ligi na stadionach – śmieje się ich znajomy

Dodajmy, że Chylińska wychowuje 13-letniego syna Ryszarda, 8-letnią córkę Esterę i 6-letnią córkę Krystynę.

Agentka Chylińskiej „najważniejszą osobą w jej życiu”

Chylińska mało kiedy bierze udział w imprezach stacji. Jeśli już natomiast się na nich zjawi, kiedy tylko część oficjalna dobiega końca, agentka gwiazdy, Joanna Ziędalska, wyprowadza ją tylnymi drzwiami do taksówki, a także czuwa nad nią podczas jakikolwiek wywiadów, ponieważ prawdopodobnie wie, jak dalece Agnieszka potrafi się podczas nich otworzyć – tak było chociażby podczas wywiadów z Kubą Wojewódzkim, Edwardem Miszczakiem i Marcinem Prokopem. Opowiedziała wtedy o nieudanym związku, pierwszej depresji, a nawet próbie samobójczej.

Oddałam kiedyś całe serce komuś, kto zrobił z tego tatar. I dlatego mam dziś problem z zaufaniem, z otworzeniem się i z tym, żeby na hasło »kocham cię« zareagować dobrze. Jak się pojawia bliskość, to mnie już nie ma…

Czyżby miało to jakiś wpływ na to, że gwiazda tak niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym z innymi? Wszystko wskazuje na to, że tak.

Myślicie, że Agnieszka Chylińska otworzy się przed mediami i opowie nieco więcej o swoim życiu rodzinnym?

Może Cię zainteresować