Kategorie Inne

Bliźniacy wydali 70 000 złotych, aby wyglądać jak Brad Pitt. Są zachwyceni efektem końcowym

Bradd Pit jest często uważany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn świata. Od czasów, kiedy stał się sławny (lata 90′ i 00′), jest podziwiany za swój urok osobisty jak i ponadprzeciętne zdolności aktorskie zarówno przez płeć męską jak i damską. Niektórzy jednak posunęli się o krok dalej i w nieco inny sposób pokazali światu swoje uwielbienie do sławnego aktora.

Wiele osób twierdzi, że naśladowanie danej osoby jest najszczerszą formą pochlebstwa, dlatego tak często słyszy się o osobach, które zrobiły dosłownie wszystko, aby wyglądać jak ich idol. Zważywszy na fakt, że żyjemy w czasach, w których operacje plastyczne są nie tylko akceptowalne, ale przede wszystkim ogólnodostępne, jest to jak najbardziej możliwe.

Bliźniacy Matt i Mikke Schlepp z Arizony

Bracia przeznaczyli 20 000 dolarów (około 70 000 złotych) na operacje plastyczne, aby upodobnić się do Brada Pitta.

Bliźniacy wydali 70 000 złotych, aby wyglądać jak Brad Pitt. Są zachwyceni efektem końcowym

Mężczyźni w wieku 21 lat wzięli udział w programie MTV „Chcę mieć znaną twarz”, w którym na oczach kamer wszczepili sobie implanty brody i policzków, zmniejszyli nosy, spiłowali szczęki i wstawili licówki. Aspirujący aktorzy chcieli w ten sposób otworzyć sobie drogę do wielkiej kariery w Hollywood – w końcu mieli wyglądać jak jeden z najpopularniejszych aktorów świata.

Spójrz jak bardzo się zmienili

Bliźniacy wydali 70 000 złotych, aby wyglądać jak Brad Pitt. Są zachwyceni efektem końcowym

To była najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjęliśmy! Dzięki nowym twarzom w końcu ruszy nasza aktorska kariera, a oprócz tego będziemy mieli większe powodzenie u dziewczyn! Gdybyśmy jeszcze raz mieli poddać się operacjom, zrobilibyśmy to bez wahania. Absolutnie nie żałujemy żadnego zabiegu! – mówią zgodnie bracia

Jak oceniasz metamorfozę braci? Czy faktycznie stali się podobni do Brada Pitta?

Bez względu na wszystko, najważniejsze, że sami są zadowoleni z tego, jaki efekt udało im się osiągnąć