×

Bliźniacy wydali 70 000 złotych, aby wyglądać jak Brad Pitt. Są zachwyceni efektem końcowym

Bradd Pit jest często uważany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn świata. Od czasów, kiedy stał się sławny (lata 90′ i 00′), jest podziwiany za swój urok osobisty jak i ponadprzeciętne zdolności aktorskie zarówno przez płeć męską jak i damską. Niektórzy jednak posunęli się o krok dalej i w nieco inny sposób pokazali światu swoje uwielbienie do sławnego aktora.

Wiele osób twierdzi, że naśladowanie danej osoby jest najszczerszą formą pochlebstwa, dlatego tak często słyszy się o osobach, które zrobiły dosłownie wszystko, aby wyglądać jak ich idol. Zważywszy na fakt, że żyjemy w czasach, w których operacje plastyczne są nie tylko akceptowalne, ale przede wszystkim ogólnodostępne, jest to jak najbardziej możliwe.

Bliźniacy Matt i Mikke Schlepp z Arizony

Bracia przeznaczyli 20 000 dolarów (około 70 000 złotych) na operacje plastyczne, aby upodobnić się do Brada Pitta.

Mężczyźni w wieku 21 lat wzięli udział w programie MTV „Chcę mieć znaną twarz”, w którym na oczach kamer wszczepili sobie implanty brody i policzków, zmniejszyli nosy, spiłowali szczęki i wstawili licówki. Aspirujący aktorzy chcieli w ten sposób otworzyć sobie drogę do wielkiej kariery w Hollywood – w końcu mieli wyglądać jak jeden z najpopularniejszych aktorów świata.

Spójrz jak bardzo się zmienili

To była najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjęliśmy! Dzięki nowym twarzom w końcu ruszy nasza aktorska kariera, a oprócz tego będziemy mieli większe powodzenie u dziewczyn! Gdybyśmy jeszcze raz mieli poddać się operacjom, zrobilibyśmy to bez wahania. Absolutnie nie żałujemy żadnego zabiegu! – mówią zgodnie bracia

Jak oceniasz metamorfozę braci? Czy faktycznie stali się podobni do Brada Pitta?

Bez względu na wszystko, najważniejsze, że sami są zadowoleni z tego, jaki efekt udało im się osiągnąć

Polecane

Może Cię zainteresować