×

Zostawiła 9-miesięcznego synka bez opieki. Gdy wróciła, nie mogła go znaleźć

W miejscowości Orenburg w zachodniej Rosji doszło do niewyobrażalnej tragedii. Przez nieuwagę matki, nie żyje malutkie dziecko.

View post on imgur.com

Brak należytej opieki

Lokalne media poinformowały, że w czwartek w jednym z domów zginął dziewięciomiesięczny chłopiec. Według śledczych, przyczyną rodzinnego dramatu było pozostawienie dziecka przez jakiś czas bez opieki.

View post on imgur.com

Myślała, że nic mu tam nie grozi…

Matka, która miała wtedy pilnować chłopca, uznała, że nic mu nie grozi w kuchni. W związku z tym, pozostawiła go tam samego.

Gdy wróciła, nie mogła znaleźć malca. Dopiero po chwili zauważyła syna w stojącym w kącie garnku z brudną wodą. Kobieta natychmiast wyciągnęła chłopca, ale było już za późno.

Dziecko było sine i nie dawało żadnych oznak życia. Ratownicy, którzy przybyli na miejsce zdarzenia jedynie potwierdzili zgon dziewięciomiesięcznego niemowlaka.

View post on imgur.com

Matka dziecka sama zadzwoniła na pogotowie i na policję

Policjanci ustalili, że matka chłopca zostawiła go bez opieki dosłownie na kilka minut. W tym czasie, wpadł on do wielkiego garnka o pojemności ok. 30 litrów, w którym była brudna woda. Pomimo szybkiej reakcji kobiety i wezwania pogotowia, chłopca nie udało się uratować.

View post on imgur.com

Lekarz, który zjawił się na miejscu tragedii, oświadczył, że chłopiec zakrztusił się, a potem udusił w garnku, do którego wpadł.

Matka dziecka jest załamana i nie potrafi zrozumieć, jak jej synek znalazł się w środku…

View post on imgur.com

Polecane

Może Cię zainteresować