×

Policjant miał aresztować złodziejkę, ale gdy zobaczył, co chciała ukraść, postąpił inaczej

Mówi się, że matka jest w stanie zrobić dla swojego dziecka wszystko. Jest w tym dużo prawdy i na pewno zgodzi się z tym większość mam. Tym razem ta poruszająca historia pokazała, że można nawet dopuścić się przestępstwa w imię tego, aby zrobić coś dla ukochanego dziecka.

Młoda mama robiła zakupy w sklepie Laurel w Maryland (USA). Zauważyła, że ma same drobne pieniądze i nie stać jej na wszystkie produkty, dlatego postanowiła ukraść pieluszki dla swojego syna. Bardzo się tego wstydziła, ale była w sytuacji bez wyjścia… Niestety ochrona zarejestrowała to i zatrzymała kobietę. Od razu została wezwana policja.

Nie powinna tego robić, ale rozpacz i bieda doprowadziła do takiej sytuacji.

Na miejscu pojawił się funkcjonariusz Johns. Od razu zauważył, jak wygląda sytuacja. Niewiele mówił, a jedynie wziął pieluchy, które chciała ukraść kobieta i położył je na taśmie do kasy. Zapłacił za nie z własnej kieszeni i nie widział w tym żadnego problemu.

Nawet jeśli w jakiś sposób będzie musiał upomnieć matkę, nie zmienia to faktu, że jej pomógł, bo widział jej skruchę i to, że zrobiła coś, aby lepiej miało jej dziecko.

To niewinne dziecko nie powinno cierpieć. Jak mogłem nie pomóc?

Czego uczy ta sytuacja? Nie oceniajmy i bądźmy empatyczni. Dobro wraca!

Polecane

Może Cię zainteresować