×

15-latek znaleziony martwy w domu. Matka skazała go na śmierć, ratując siebie

Do tragedii doszło rok temu. Już wtedy postępowanie matki zszokowało opinię publiczną. Dopiero po prawie roku śledztwo obnażyło mrożące krew w żyłach szczegóły. Co za matka robi coś takiego swojemu dziecku???

Śmierć piętnastolatka

Tragedia 15-letniego Deana Pugliese została opisana przez amerykański Mirror. Już wtedy zszokowała opinię publiczną, chociaż nie wszystkie szczegóły były jeszcze znane. Wiadomo było, że nastolatek został znaleziony martwy 3 lipca rano w jego rodzinnym domu w Pensylwanii.

Przyczyną śmierci było przedawkowanie narkotyków. Przy chłopcu znaleziono pakunek z heroiną, potwierdzający opinię biegłych. Matce chłopca Jennifer Pugliese oberwało się wtedy za to, że nie dopilnowała syna. Po trwającym niemal rok śledztwie okazało się, że jest jeszcze gorzej…

Matka zawiniła śmierci syna

Policja ponad wszelką wątpliwość udowodniła, że matka zażywała narkotyki wraz ze swoim 15-letnim synem. Kiedy zorientowała się, że przedawkował, początkowo próbowała cucić go wodą, jednak stan chłopca systematycznie się pogarszał.

Kiedy po kilku godzinach nie mogła go dobudzić, zamiast wezwać pogotowie, co mogłoby wywołać kłopotliwe pytania ze strony lekarzy i policji, wolała skazać syna na śmierć i ratować siebie. Bez żadnych skrupułów porzuciła go, pozostawiając na pewną śmierć.

Teraz przyjdzie jej za to odpowiedzieć przed sądem.

pixabay.com
Źródła: pikio.pl, www.mirror.co.uk
Fotografie: imgur.com

Może Cię zainteresować

zamknij