×

Matka z dzieckiem potrącona na pasach. Impulsywna reakcja jej synka zaskoczyła wszystkich!

Groźnie wyglądający wypadek z udziałem matki oraz jej dziecka. Chłopczyk nie wytrzymał i zareagował, a swoim zachowaniem chwycił internautów za serce.

Matka z dzieckiem potrącona na pasach

Nieuwaga za kółkiem, nawet przy niskiej prędkości, może doprowadzić do tragedii. Do takiego właśnie wypadku z udziałem pieszych na pasach doszło w Chongqing w Chinach. Całe zdarzenie zarejestrował monitoring miejski i wideo wzbudziło ogromne emocje w internecie. Matka wraz ze swoim kilkuletnim dzieckiem wchodzi poprawnie na pasy i stara się przejść na drugą stronę ulicy. Jednak kierowca jadący w ich stronę nawet nie próbuje wyhamować i uderza z pełną siłą w kobietę. Dzięki Bogu, chłopiec szedł z prawej strony i mama zamortyzowała siłę uderzenia. Kobieta pada na ziemię i wtedy jej synek nie wytrzymuje i reaguje.

Chłopczyk nie wytrzymał i zareagował

W małym chłopcu obudziła się prawdziwa wściekłość. Krótko po tym, jak para została przewrócona, szybko wstał i sprawdził, czy jego matka nie doznała obrażeń. Następnie odwrócił się w kierunku pojazdu i zaczął kopać auto. Gdy kierowca wysiadł z pojazdu „zdziwiony” tym co się stało, usłyszał krzyki malucha. Nie bał się ostro zareagować na obcego mężczyznę, który krzywdził jego mamę.

Internauci zachwycają się postawą młodego bohatera

Podziwiają nie tylko jego stanowcze zachowanie, ale także fakt że w pierwszej kolejności sprawdził co u swojej mamy. Nagranie krąży w sieci i zdobywa coraz większe grono odbiorców. Na szczęście wypadek nie był groźny i nikomu nic poważnego się nie stało.

Policja, która przybyła na miejsce zdarzenia orzekła, że kierowca ponosi pełną odpowiedzialność za wypadek.

Mama może być dumna, że wychowała swojego synka na dzielnego i empatycznego chłopca!

Źródła: www.aol.co.uk, www.dailymail.co.uk, www.rmf.fm
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube

Polecane

Może Cię zainteresować