×

Matka skatowała syna kijem hokejowym. Twierdziła, że tak wypędzi z niego demona

Matka skatowała syna kijem hokejowym, bo chciała z niego wypędzić demony. Chłopca odnaleziono w pokoju hotelowym w Niżnym Nowogrodzie, gdzie kobieta zostawiło go po brutalnej napaści. Przestraszony 12-latek początkowo nie chciał wyjawić prawdy. Dopiero później o wszystkim opowiedział policji.

Skatowany chłopiec w hotelowym pokoju

Rosyjska stylistka fryzur, 29-letnia Maya Mayer zameldowała się 22 lipca w hotelu Nostalgia w Niżnym Nowogrodzie. Razem z nią był 12-letni syn i miesięczna córka.

Cztery dni później poinformowała personel, że zostawia chłopca w pokoju, ponieważ sama musi udać się z młodszym dzieckiem do szpitala.

Gdy pracownicy hotelu zaczęli się niepokoić, weszli do apartamentu, który wynajęła kobieta. W środku był przestraszony i brutalnie pobity 12-latek. Spędził w samotności niemal dwa dni, w dodatku bez jedzenia i picia.

Jak informowała „Komsomolskaja Prawda”, chłopiec początkowo nie chciał powiedzieć, kto go skatował. Twierdził, że siniaki na twarzy i ciele są wynikiem gry w hokeja. Dopiero później wyjawił straszną prawdę oraz opowiedział, co mu zrobiła własna matka.

To matka skatowała syna kijem hojekowym

Z informacji jakie przekazał policji 12-latek wynika, że Mayer najpierw go związała, a następne wstrzyknęła mu jakiś lek bądź narkotyk. Gdy zaczęła go bić kijem, krzyczała, że wypędza z niego demona.

Wiele wskazuje na to, że kobieta ma problemy psychiczne. Od co najmniej ośmiu lat nie kontaktowała się z rodziną. Jej siostra Olga powiedziała, że po urodzeniu pierwszego dziecka 29-latka cierpiała na depresję poporodową. Wydaje jej się również, że mogła wstąpić do jakiejś seksty.

Maya Mayer została zatrzymana pod zarzutem znęcania się nad synem, zaś 12-latek i jego siostrzyczka trafili pod opiekę rosyjskich władz. Rodzina kobiety chce jednak zająć się dziećmi

Może Cię zainteresować

zamknij