Kategorie NewsyŚwiatŻycie

Matka skatowała syna kijem hokejowym. Twierdziła, że tak wypędzi z niego demona

Matka skatowała syna kijem hokejowym, bo chciała z niego wypędzić demony. Chłopca odnaleziono w pokoju hotelowym w Niżnym Nowogrodzie, gdzie kobieta zostawiło go po brutalnej napaści. Przestraszony 12-latek początkowo nie chciał wyjawić prawdy. Dopiero później o wszystkim opowiedział policji.

matka skatowała syna kijem
Imgur.com

Skatowany chłopiec w hotelowym pokoju

Rosyjska stylistka fryzur, 29-letnia Maya Mayer zameldowała się 22 lipca w hotelu Nostalgia w Niżnym Nowogrodzie. Razem z nią był 12-letni syn i miesięczna córka.

Cztery dni później poinformowała personel, że zostawia chłopca w pokoju, ponieważ sama musi udać się z młodszym dzieckiem do szpitala.

matka skatowała syna kijem
Imgur.com

Gdy pracownicy hotelu zaczęli się niepokoić, weszli do apartamentu, który wynajęła kobieta. W środku był przestraszony i brutalnie pobity 12-latek. Spędził w samotności niemal dwa dni, w dodatku bez jedzenia i picia.

Jak informowała „Komsomolskaja Prawda”, chłopiec początkowo nie chciał powiedzieć, kto go skatował. Twierdził, że siniaki na twarzy i ciele są wynikiem gry w hokeja. Dopiero później wyjawił straszną prawdę oraz opowiedział, co mu zrobiła własna matka.

matka skatowała syna kijem
Imgur.com

To matka skatowała syna kijem hojekowym

Z informacji jakie przekazał policji 12-latek wynika, że Mayer najpierw go związała, a następne wstrzyknęła mu jakiś lek bądź narkotyk. Gdy zaczęła go bić kijem, krzyczała, że wypędza z niego demona.

Wiele wskazuje na to, że kobieta ma problemy psychiczne. Od co najmniej ośmiu lat nie kontaktowała się z rodziną. Jej siostra Olga powiedziała, że po urodzeniu pierwszego dziecka 29-latka cierpiała na depresję poporodową. Wydaje jej się również, że mogła wstąpić do jakiejś seksty.

matka skatowała syna kijem
Imgur.com

Maya Mayer została zatrzymana pod zarzutem znęcania się nad synem, zaś 12-latek i jego siostrzyczka trafili pod opiekę rosyjskich władz. Rodzina kobiety chce jednak zająć się dziećmi