×

Matka kopnęła swoją córeczkę. 3-latka nie miała siły pozować do zdjęć na Instagrama

Takie rzeczy nie mieszczą się nam w głowie i wzbudzają wręcz agresję… Matka kopie córkę, bo ta nie chce pozować jej do zdjęć. Trzylatka nie ma już siły spełniać tego, czego zapragnie kobieta, dlatego daje o tym znać. Co robi kobieta? Nie dość, że nie potrafi tego zrozumieć, to stosuje wobec dziecka przemoc!

Niu Niu ma zaledwie trzy latka, a już wie na czym polega ciężka praca. Wszystko „zawdzięcza” matce, która pcha ją w bezlitosny świat. Gdzie dzieciństwo dziecka?

W czasie jednej z sesji zdjęciowej, gdy dziewczynka nie miała już siły pozować i wykonywać poleceń matki, zbulwersowana kobieta ma dość. Podchodzi do dziecka i je kopie! Zmusza je tym samym, aby wykonywała posłusznie jej polecenia…

Matka kopie córkę

Ten krótki filmik ogląda się z ciężkim sercem, bo nie wiemy, jak można być tak okrutnym. Jaka matka kopie córkę?

Film trafił do sieci i został obejrzany ponad dziesiątki milionów razy, a tysiące osób skomentowało zachowanie matki. Użytkownicy byli oburzeni tym, co przed chwilą zobaczyli. Prawie wszyscy uznali, że kobieta wykorzystuje córkę dla pieniędzy. Gniewna reakcja internautów wymusiła na 32-latce zajęcia stanowiska w sprawie wideo.

Nie miałam zamiaru krzywdzić mojej córki. Przykro mi z powodu nieporozumień, jakie mogły spowodować moje przesadne działania. Chcę powtórzyć: moja córka otrzymuje najwyższą troskę i miłość. Dziękuję za zrozumienie.

Pojawia się tylko pytanie, czy aby na pewno Niu Niu tak chce być traktowana? Czy takie zachowanie jest godne pochwały? Wątpimy!

Komentujących rozwścieczyły słowa matki, która ich zdaniem nie nadaje się do tego, aby spełniać się w tej roli. Film został zgłoszony odpowiednim służbom, które mają sprawdzić, czy Niu Niu ma odpowiednie warunki do tego, aby się rozwijać i być szczęśliwym dzieckiem. Dodatkowo chińskie przepisy reklamowe uniemożliwiają firmom współpracę z dziećmi poniżej dziesiątego roku życia. Czy w takim razie 32-latka działała nielegalnie?

Wykorzystujesz swoje dziecko do zarabiania pieniędzy dla siebie. Jesteś bezwartościowym człowiek pełnym złych emocji. Nie mogę sobie wyobrazić, że zamiast pozwalać dziecku na wygłupy i szaleństwa w parku, ty zmuszasz je do tego, aby pozowało pod twoje dyktando. Jeśli jesteś taka mądra, to czemu sama nie zarabiasz takich pieniędzy? Pozwól dziecku być dzieckiem!

Widziałem ten film w środku nocy i tak mnie to rozwścieczyło, że miałem ochotę coś rozwalić. Nie nadajesz się na matkę. Moim zdaniem jesteś złą osobą, która przekaże temu dziecku masę niewłaściwych „wzorców”. Przez ciebie wyrośnie nam kolejna instagramowa piękność, której celem w życiu będzie umieszczania ładnych zdjęć do sieci. Nic poza tym. Wstydź się!

Oczywiście 32-latka nie ma prawa kopać dziecka. Pozostaje pytanie: „Czy tak małe dzieci powinny pozować i zarabiać pieniądze dla rodziny?”

Może Cię zainteresować

zamknij