×

Matka dała dziecku do napicia się butelkę z winem. Szokujący film wyciekł do sieci

Jak ona mogła to zrobić?! Internauci są zszokowani materiałem filmowy, który został nagrany w lipcu i trafił do mediów społecznościowych. Widzimy na nim kobietę, która daje dziecku do napicia się butelkę z alkoholem! Do zdarzenia doszło prawdopodobnie w hrabstwie Lanarkshire – tak twierdzi przynajmniej autor wideo.

Wstrząsające nagranie

Nagranie zaczyna się, kiedy brunetka wyciąga w kierunku kilkuletniego maleństwa butelkę wina i daje mu się napić. Osoba, która jest odpowiedzialna za uwiecznienie tego momentu, twierdzi, że kobieta jest matką dziecka.

Reakcja internautów

Internauci uznali zachowanie kobiety za kompletnie nieodpowiedzialne. Domagają się, aby została odnaleziona i ukarana za to, co zrobiła. Wśród komentujących znaleźli się jednak też tacy, którzy twierdzą, że w butelce nie było alkoholu, a nagranie to nic innego, jak dowcip. Kobieta równie dobrze mogła wlać bo środka wodę, sok albo inny napój, który nie ma nic wspólnego z alkoholem. Bez względu na to, należałoby się zastanowić, czy z takich rzeczy powinno się żartować?

Krótkie i szokujące nagranie obejrzysz poniżej ??

Może Cię zainteresować

zamknij