×

Matka Anny Przybylskiej zdradziła, co tak naprawdę myśli o swojej wnuczce

Taneczne show powoli się rozkręca, a oczy tysięcy ludzi zwrócone są na Oliwię Bieniuk. Świeżo upieczona maturzystka może liczyć na wsparcie ukochanej babci. Matka Anny Przybylskiej o wnuczce opowiedziała w rozmowie z Faktem.

Cała rodzina wspiera Oliwię Bieniuk

Córka Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka jest najmłodszą uczestniczką „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami”. Dziewiętnastolatka nie ma jednak taryfy ulgowej. Michał Bartkiewicz, jej partner taneczny, trzyma ją w ryzach i wyciąga z niej siódme poty na treningach, żeby w odcinku na żywo zaprezentowała się wyjątkowo.

Matka Anny Przybylskiej o wnuczce

Poczynania Oliwii śledzi jej babcia, Krystyna Przybylska. Nie szczędzi ona dobrych słów swojej wnuczce.
Zawsze będę za nią trzymała kciuki, za każdą jej decyzję, bo trzeba spełniać swoje marzenia. Potem Oliwia zdecyduje, w którą stronę chce iść. Trzymam kciuki za nią i za jej nauczyciela, Michała Bartkiewicza. To przemiły chłopak. Należą mu się podziękowania za to, że ją tak dzielnie trenuje. Cieszę się, że bierze udział w tym programie, bo po prostu jest ciekawy. Na pewno Oliwia musi się natrudzić, żeby w nim zatańczyć, ale z drugiej strony to dla niej świetne wyzwanie. Niech walczy, jak na ringu. Będzie miała co wspominać. Ale to jest tylko zabawa
– mówi Krystyna Przybylska w rozmowie z Faktem.
Matka Anny Przybylskiej o wnuczce
Kobieta dodaje, że bardzo przeżywa każdy negatywny, hejterski komentarz, który uderza w jej wnuczkę. Przyznaje, że stara się nie czytać takich opinii.

Rodzina pełna talentów

Jak przyznaje babcia Oliwii, rodzina Przybylskich po prostu obfituje w talenty.
W rodzinie mieliśmy łyżwiarza, mamy tancerza w Krakowie, ja także tańczyłam, a Oliwia także chodziła na zajęcia baletowe w przedszkolu
– opowiada Krystyna Przybylska w rozmowie z Faktem.

Występ w „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami” ma być spełnieniem marzeń Oliwii i okazją do zaprezentowania swojego talentu przed milionami widzów.

Kolejny występ córki Ani Przybylskiej możesz obejrzeć 6 września o godzinie 20:05.
Źródła: www.fakt.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij