×

Masturbował się na placu zabaw przy 2 dziewczynkach. Policja udostępnia jego wizerunek

Do skandalicznej sytuacji doszło 29 maja na placu zabaw przy parku „Pod Żyrafą” w Tychach. Tego dnia bawiły się tam dwie dziewczynki w wieku 8 i 9 lat. W pewnym momencie nieopodal pojawił się mężczyzna, który na widok dzieci zaczął się masturbować. Maluchy doskonale zdawały sobie sprawę, że nie powinien tego przy nich robić, dlatego opowiedziały o wszystkim jednej z kobiet. Ta bez chwili zawahania zawiadomiła o wszystkim policję. Niestety, zanim funkcjonariusze zjawili się na miejscu, mężczyzna zdołał już uciec. Teraz zwyrodnialec, który masturbował się przy dwóch dziewczynkach jest poszukiwany.

Masturbował się przy dwóch dziewczynkach. Poszukiwania zwyrodnialca wciąż trwają

Dziewczynki, które tego dnia bawiły się na placu zabaw, zostały już przesłuchane przez sąd z nadzieją, że dzięki ich zeznaniom uda się odnaleźć sprawcę. Na chwilę obecną ustalono już jego rysopis oraz stworzono dwa portrety pamięciowe domniemanego mężczyzny.

masturbował się przy dwóch dziewczynkach

Policja

Rysopis zwyrodnialca

Jak wynika ze zgodnych ze sobą zeznań dziewczynek, poszukiwany mężczyzna ma około 175-177 cm wzrostu i jest w wieku 30-32 lat. Jest krępej budowy ciała, ma okrągłą twarz, jasne brwi i zielone oczy. Jedna z dziewczynek zauważyła również na jego twarzy kilkudniowy, jasny zarost, a także blizny na policzkach – prawdopodobnie po trądziku. Tego dnia ubrany był w szare spodnie w paski i bluzę z szarymi plamami z zaciągniętym na głowę kapturem.

masturbował się przy dwóch dziewczynkach

Policja

Każdy, kto może mieć jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu mężczyzny lub może przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszony jest o kontakt osobisty z Komendą Miejską Policji w Tychach Al. Bielska 46, listowny, telefoniczny pod numerami (32) 325-62-80, 112 lub mailowy wysyłając wiadomość na adres kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl. 

Polecane

Może Cię zainteresować