×

Zenek Martyniuk sprawił swojej żonie wyjątkowy prezent. Jest wart 250 tys. zł!

Król disco polo nie może narzekać na brak pieniędzy. Ostatnio Zenek Martyniuk kupił żonie samochód, na który wydał około ćwierć miliona złotych.

Ukochana żona

Danuta Martyniuk nie ma powodów do narzekania. Jak na żonę króla disco polo przystało żyje w luksusie. Chętnie wydaje pieniądze na markowe ubrania z największych domów mody. Na torebkę potrafi przeznaczyć nawet 15 tysięcy złotych.

Zenon Martyniuk może sobie pozwolić na tak duże wydatki. Nieźle zarabia na koncertach, a w mediach nadal krąży reklama z jego udziałem. Podobno król disco polo zgarnął za nią okrągły milion złotych. Dzięki temu zastrzykowi gotówki Zenek sprawił sobie nowe auto warte ponad pół miliona złotych.

Ale o swojej żonie nie zapomniał! Tym razem podarował jej wyjątkowo drogi prezent.

Martyniuk kupił żonie samochód
Facebook

Martyniuk kupił żonie samochód

Jak donosi „Super Express”, Zenek Martyniuk kupił swojej ukochanej żonie eleganckiego mercedesa GLC 300 4matic. Wcześniej Danuta jeździła skromną Toyotą Yaris. Nowe auto od męża jest warte około 250 tysięcy złotych.

Okazuje się jednak, że Zenek dość długo musiał przekonywać Danutę do zmiany samochodu. Kobieta nie chciała się zgodzić na zmianę, gdyż prawo jazdy ma od niedawna i wolała poruszać się mniejszym pojazdem. Jednak król disco polo chciał, żeby jego ukochana była bezpieczna na drodze i posiadała większe auto.

Martyniukowa przystała na propozycję męża. Teraz „wozi się” luksusowym mercedesem w przepięknym niebieskim kolorze wyposażonym w automatyczną skrzynię biegów, napęd na cztery koła, moc 258 KM i rozpędza się do 240 km/h.

Martyniuk kupił żonie samochód
Twitter

Żona Zenka jest na drodze ostrożnym kierowcą i nie szarżuje. Obecnie głównie wozi syna, Daniela, który za swoje wybryki stracił prawo do jazdy. Ostatnio pisaliśmy o tym, że został skazany za narkotyki. Mężczyzna uniknął jednak więzienia dzięki kaucji wpłaconej przez rodziców.

Źródła: www.plotek.pl, jastrzabpost.pl, www.se.pl
Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Facebook, Twitter

Może Cię zainteresować