×

Martyna Wojciechowska dodała zdjęcie w sukni ślubnej. Opis nie zdradza zbyt wiele

Zwiedziła kawał świata, udziela się charytatywnie, spełnia się zawodowo, jest prezenterką telewizyjną, dziennikarką, pisarką, kochającą matką, a wkrótce także… żoną? Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie w sukni ślubnej. Czyżby miało to zwiastować zmiany w życiu prywatnym podróżniczki?

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie w sukni ślubnej

Instagram

Związek podróżniczki. Co wiadomo o Piotrze Kossakowskim?

Każdy, kto choć trochę śledzi losy Martyny Wojciechowskiej wie, że jest ona twardo stąpającą po Ziemi kobietą, która wie, czego chce od życia. Takiego samego partnera więc potrzebowała i w końcu wydaje się, że znalazła. 47-letni Przemysław Kossakowski uwielbia podróże, z ogromną fascynacją odkrywa inne kultury i lubi adrenalinę. Podróżnik jest twórcą dość nietypowych programów telewizyjnych – dotychczas każdy z nich okazuje się być hitem stacji TTV. Prywatnie wiadomo o nim niezbyt wiele. Pewne jest, że ma na swoim koncie jedno nieudane małżeństwo. Nigdy jednak nie zdradził, z kim był związany.

Plotki na temat związku Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego pojawiły się już praktycznie rok temu. Para przez długi czas ukrywała swoje relacje, aż w końcu prawda na temat romansu ujrzała światło dzienne. W ostatnim czasie oboje pochwalili się nawet romantycznym zdjęciem, które rozczuliło fanów.

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie w sukni ślubnej

Instagram

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie w sukni ślubnej

Czyżby teraz związek Martyny i Przemka miałby przerodzić się w coś więcej? Podróżniczka dodała piękne, a zarazem tajemnicze zdjęcie w sukni ślubnej, na którym stoi odwrócona plecami. Nie ulega jednak najmniejszej wątpliwości, że to właśnie ona pozowała do fotografii, o czym świadczyć mogą charakterystyczne tatuaże.

Nadchodzi nowe… M. – napisała w opisie do zdjęcia

Pytanie tylko, jak rozumieć ten komentarz?

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie w sukni ślubnej

Instagram

Opinie fanów

Wyczuwam przymiarki sukni ślubnej, ale w w jednym z odcinków kobiety na krańcu świata… Bo znając Panią Martynę już wiem że dba o swoje prywatne

Ale dziwny widok Pani Martyna w białej sukni ?

Jeśli to, co myślę, to życzę Ci Martyno przecudowne podróży na nowej drodze życia ?? – czytamy w komentarzach

Nie pozostaje nam nic innego, jak zapytać Was, czy myślicie, że Martyna wkrótce powie „tak” swojej drugiej połówce? Czy może zdjęcie nie ma nic wspólnego z jej ślubem?

Może Cię zainteresować

zamknij