×

Mówi się, że Marta Kaczyńska spodziewa się trzeciego dziecka. Jednak to nie jedyna niespodzianka

Od tragicznej śmierci Lecha i Marii Kaczyńskich o ich córce mówi się znacznie częściej. Nie tylko w kontekście polityki, ale wspomina się także sporo o jej życiu prywatnym.

Marta Kaczyńska sama nie wypowiada się zbyt często o sobie, a z sympatykami dzieli się nielicznymi fotografiami ze swojego życia na instagramowym koncie. Na próżno jednak szukać tak pikantnych szczegółów związanych z jej partnerem, czy zdjęć dzieci.

Mocno chroni swoją prywatność?

Strzeże tego, co dzieje się w jej życiu na co dzień, ale do mediów i tak trafiają szczątkowe informacje. Dzięki temu wiemy, że Marta ma dwie córki – Ewę i Martynę, a żoną była dwa razy. Pierwszym jej wybrankiem był Piotr Smuniewski. To właśnie ślub z nim chce unieważnić. Drugim mężem był Marcin Dubieniecki. 37-letniej Kaczyńskiej najwyraźniej to za mało, ponieważ teraz chce wziąć trzeci ślub.

Ważne dla niej jest to, aby móc stanąć na ślubnym kobiercu w kościele. Najbliżsi wiedzą, jak ważne jest dla niej aktywne uczestnictwo w mszach świętych, a bez unieważnienia ślub nie do końca mogłaby to realizować.

Zupełnie nowy rozdział

Aktualnym partnerem Marty jest biznesmen Piotr. „Fakt”poinformował, jakoby kobieta spodziewała się trzeciego dziecka i w niedalekiej przyszłości miała stanąć na ślubnym kobiercu. Jednak jej przyszły mąż, według tego, co donosi portal, ma nie składać przysięgi takiej, jak przystało w tradycji Kościoła katolickiego. Według informacji taką przysięgę ma złożyć jedynie Marta Kaczyńska. Jeśli wierzyć temu, co pojawiło się w sieci, 37-latka ma być w 4. miesiącu ciąży.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo spokoju :)

Polecane

Może Cię zainteresować