×

Wojciech Szczęsny zostanie tatą. Piłkarz opublikował zdjęcie ciężarnej żony i ważne wyznanie

Plotkarskie portale od kilku tygodni próbowały rozwikłać zagadkę luźnego swetra Mariny Łuczenko-Szczęsnej w czasie jednej z sesji. Ona jednak przez cały czas pozostawiała ten temat bez odpowiedzi. W mediach pojawiały się wprawdzie informacje od 'przyjaciela' rodziny, że młode małżeństwo spodziewa się dziecka, ale nikt tych informacji nie traktował poważnie.

Marina sama rozwiała wszelkie wątpliwości

W wywiadach często mówiła o tym, że w przyszłości chciałaby mieć dzieci, a za wzór rodziny stawia sobie swoich rodziców. Wojciech Szczęsny najwyraźniej musiał podzielać marzenia żony, ponieważ parę dni temu para miała dla swoich fanów radosną nowinę.

Piłkarz i piosenkarka spodziewają się dziecka!

Kochani wreszcie czujemy, że jesteśmy gotowi aby podzielić się z Wami naszym szczęściem. Tym bardziej, że już nie da się tego ukryć…. Bardzo nam zależało, żeby jak najdłużej móc cieszyć się tym pięknym okresem tylko z najbliższymi.
 Jesteśmy bardzo podekscytowani i z niecierpliwością oczekujemy przyjścia na świat nowego członka rodziny. Tymczasem bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności w tym wyjątkowym i jakże ważnym dla nas czasie

Widać, że Marina jest szczęśliwa!

Wojciech Szczęsny także wyraził radość

Na swoim koncie na Instagramie, które śledzi ponad milion osób, także umieścił zdjęcie z żoną i napisał:

Bardzo się cieszę, że mogę się z wami podzielić informacją, że moja wspaniała żona i ja oczekujemy naszego pierwszego dziecka. Marina, wiem, że będziesz najlepszą mamą i kocham Cię bardziej niż cokolwiek innego na świecie

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć dużo zdrowia!

Może Cię zainteresować

zamknij