×

Marina dodała zdjęcie. Komentujący przyczepili się do paznokci: „Jakbyś w ziemi dłubała”

Marina ma brudne paznokcie?! Czegoś takiego dopatrzyli się obserwujący ją na Instagramie ludzie. Oj nie ma łatwo ta artystka w mediach społecznościowych… Żona Wojtka Szczęsnego pokazała zdjęcie, na którym pozuje z paletką do cieni. To jednak nie przykuło uwagi ludzi. Oni skupili się na tym, że manicure artystki wygląda bardzo źle. O co chodzi?

Marina ma brudne paznokcie – tak pisali komentujący jej zdjęcie ludzie

Oczywiście okazało się to kłamstwem, a odnieść takie wrażenie można było przez wzór, jaki pojawił się na paznokciach piosenkarki. Nieważne było to, że chwilę później wrzuciła nagranie piosenki „Skyfall” i możemy dzięki niej podziwiać jaj niewyobrażalny talent. Internauci nadal wspominali, ich zdaniem, niezadbane paznokcie.

Czy naprawdę aż tak źle to wygląda?

Wszystko wygląda pięknie, ale jak zobaczyłam paznokcie to wyglądają jakbyś w ziemi dłubała

Mój Synek ma takie paznokcie po całym dniu zabawy na dworze

Też tak pomyślałam, że ta czarna obwódka niestety, ale pierwsze skojarzenie to: brudne paznokcie. Mi tak się czasem robi jak przy malowaniu wyleję tusz albo wymieniam toner w drukarce

Swoją drogą dość oryginalne podejście do zdobienia paznokci. Czy Wam się podoba? Czy Waszym zdaniem wygląda to tak, jakby Marina miała brudne paznokcie?

Marina znana jest z oryginalnego podejścia do mody i dobrze wie, co w trawie piszczy, ale czy modnie zawsze oznacza ładnie?

Na koniec pozostawmy temat paznokci na drugim planie. To wykonanie „Skyfall” skradło nasze serca!

Może Cię zainteresować

zamknij