×

Mama rodziła w przeźroczystej wannie. Obok stała 5-letnia córka, która wszystkiemu się przyglądała

Marijke Thoen to fotografka, która jakiś czas temu zamieściła na swoim koncie na Facebooku i Instagramie zdjęcia z jednej z porodowych sesji zdjęciowych. Fotografie wywołały w sieci istną burzę komentarzy. Jesteście ciekawi, dlaczego?

Zniknęły równie szybko, jak się pojawiły

Zacznijmy od tego, że zdjęcia zaraz po ich publikacji zostały z sieci usunięte. Wielu użytkowników serwisów społecznościowych oraz ich administratorzy uznali, że są one nieodpowiednie i niewłaściwe. Wszystko przez to, że przedstawiały dokładne zdjęcia z momentu narodzin dziecka. Jednak to nie wszystko…

Dziecko WSZYSTKO widziało

Na jednym ze zdjęć obecna była też mała dziewczynka, która miała około 5 – 6 lat. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że patrzyła na to, jak w wannie z przeźroczystego szkła przychodzi na świat jej młodszy brat. Tak, dokładnie wszystko widziała. To również wydało się Internautom bardzo niewłaściwe.

Przesada czy natura?

Wanna, którą widać na zdjęciach wzbudziła naprawdę spore emocje w sieci. Niektórzy uważają, że jest to już delikatną przesadą, a inni, że przecież poród to sama natura i nie można się niczemu dziwić, ani niczym oburzać.

Jeżeli chcecie zobaczyć więcej zdjęć z tej kontrowersyjnej sesji zdjęciowej, możecie to zrobić na instargamowym profilu fotografki.

A Wy co myślicie na ten temat?

Może Cię zainteresować

zamknij