×

Marietta z „Hotelu Paradise” przeszła operację plastyczną. Jak teraz wygląda?

Niektóre celebrytki mimo widocznych oznak poprawiania urody u chirurga plastycznego, idą w zaparte i nie przyznają się do zabiegów. Marietta z „Hotelu Paradise” do nich nie należy. Co tym razem poprawiła zwyciężczyni pierwszej edycji show TVN7?

Zwycięstwo w programie, porażka w życiu

Marietta Witkowska to zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji reality-show „Hotel Paradise”.

Wygraliśmy kasę i miłość! Tak, oczywiście, że wciąż jesteśmy razem. Nie ma innej opcji. Bardzo cię kocham Chris

— twierdziła Marietta już po zakończeniu programu.

Marietta z Hotelu
Instagram

Wydawało się, że wszystko zmierza do szczęśliwego finału. Zwycięzcy programu natychmiast wspólnie zamieszkali. Odwiedzili również swoje rodziny, aby poznać przyszłych teściów. Niestety, para rozstała się w czerwcu tego roku, o czym Marietta i Chris poinformowali za pomocą Instagrama. Medialność tego związku raczej nie pomogła mu przetrwać.

Marietta z „Hotelu Paradise” po kolejnym zabiegu

Miłość się skończyła, ale pieniądze zostały. Celebrytka sama przyznała, że pandemia skutecznie utrudniła jej wydawanie pieniędzy z wygranej.

Po zwycięstwie w „Hotelu Paradise”, Marietta zapowiedziała, że wygrane pieniądze chce „zainwestować w przyszłość”. Celebrytka zdradziła, że marzy o zakupie własnego mieszkania.

Wygląda jednak na to, że wcześniej postanowiła zainwestować w swój wygląd. Jakiś czas temu Marietta powiększyła usta, a efekty zabiegu spotkały się z ogromną krytyką ze strony internautów.

Marietta z Hotelu Paradise
Instagram

Mimo to, Marietta się nie zraziła. Ostatnio pochwaliła się w mediach społecznościowych efektem metamorfozy, którą zapowiedziała jeszcze w programie.

Nowy nos, nowe życie?

Zwyciężczyni pierwszej edycji „Hotelu Paradise” przeszła operację plastyczną nosa (Marietta określała nos jako swój największy kompleks). I tym razem celebrytka zdecydowała, że nie ma się czego wstydzić i pochwaliła się efektami operacji na Instagramie.

Pierwsze zdjęcie z prawie nowym nosem. Na pełne efekty poczekamy jeszcze około 2-3 tygodni. Ale ja się czuje świetnie

— napisała Marietta, dodając swoją najnowszą fotografię.

Instagram

Chociaż na zdjęciu celebrytka ma mocny makijaż, zmiana jest widoczna, a nos wydaje się węższy i mniejszy. Fanki są nim zachwycone!

Jak nie Ty… Ale wyglądasz ślicznie!!!

Ogromna zmiana na lepsze!

Przepiękny jest.

Marietta z Hotelu Paradise
Instagram

Koszt takiej operacji to ok. 10 tys. złotych. Ale czy to wysoka cena za spełnienie marzenia i pozbycie się największego kompleksu? Trzeba przyznać, że nowy nos bardzo zmienił Mariettę.

Czy to koniec interwencji chirurgów plastycznych w urodę Witkowskiej? A może dopiero początek?

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij