×

Marietta z „Hotelu Paradise” przeszła operację plastyczną. Jak teraz wygląda?

Niektóre celebrytki mimo widocznych oznak poprawiania urody u chirurga plastycznego, idą w zaparte i nie przyznają się do zabiegów. Marietta z „Hotelu Paradise” do nich nie należy. Co tym razem poprawiła zwyciężczyni pierwszej edycji show TVN7?

Zwycięstwo w programie, porażka w życiu

Marietta Witkowska to zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji reality-show „Hotel Paradise”.

Wygraliśmy kasę i miłość! Tak, oczywiście, że wciąż jesteśmy razem. Nie ma innej opcji. Bardzo cię kocham Chris

— twierdziła Marietta już po zakończeniu programu.

Wydawało się, że wszystko zmierza do szczęśliwego finału. Zwycięzcy programu natychmiast wspólnie zamieszkali. Odwiedzili również swoje rodziny, aby poznać przyszłych teściów. Niestety, para rozstała się w czerwcu tego roku, o czym Marietta i Chris poinformowali za pomocą Instagrama. Medialność tego związku raczej nie pomogła mu przetrwać.

Marietta z „Hotelu Paradise” po kolejnym zabiegu

Miłość się skończyła, ale pieniądze zostały. Celebrytka sama przyznała, że pandemia skutecznie utrudniła jej wydawanie pieniędzy z wygranej.

Po zwycięstwie w „Hotelu Paradise”, Marietta zapowiedziała, że wygrane pieniądze chce „zainwestować w przyszłość”. Celebrytka zdradziła, że marzy o zakupie własnego mieszkania.

Wygląda jednak na to, że wcześniej postanowiła zainwestować w swój wygląd. Jakiś czas temu Marietta powiększyła usta, a efekty zabiegu spotkały się z ogromną krytyką ze strony internautów.

Mimo to, Marietta się nie zraziła. Ostatnio pochwaliła się w mediach społecznościowych efektem metamorfozy, którą zapowiedziała jeszcze w programie.

Nowy nos, nowe życie?

Zwyciężczyni pierwszej edycji „Hotelu Paradise” przeszła operację plastyczną nosa (Marietta określała nos jako swój największy kompleks). I tym razem celebrytka zdecydowała, że nie ma się czego wstydzić i pochwaliła się efektami operacji na Instagramie.

Pierwsze zdjęcie z prawie nowym nosem. Na pełne efekty poczekamy jeszcze około 2-3 tygodni. Ale ja się czuje świetnie

— napisała Marietta, dodając swoją najnowszą fotografię.

Chociaż na zdjęciu celebrytka ma mocny makijaż, zmiana jest widoczna, a nos wydaje się węższy i mniejszy. Fanki są nim zachwycone!

Jak nie Ty… Ale wyglądasz ślicznie!!!

Ogromna zmiana na lepsze!

Przepiękny jest.

Koszt takiej operacji to ok. 10 tys. złotych. Ale czy to wysoka cena za spełnienie marzenia i pozbycie się największego kompleksu? Trzeba przyznać, że nowy nos bardzo zmienił Mariettę.

Czy to koniec interwencji chirurgów plastycznych w urodę Witkowskiej? A może dopiero początek?

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować